Sniper Elite 3 İndir

Sniper Elite 3 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. Sniper Elite 3 İndir

Sniper Elite 3 Nedir? Ne İşe Yarar?

Savaş oyunundan hoşlananlar buraya. İlk serisinden itibaren kitleler üzerinde hayranlık uyandıran bu oyun hem konsollarda, hem de pc’ de zevkle oynanan oyunlar içindeki yerini alıyor. Sizleri dünya savaşının en sıcak noktalarına çekecek olan sniper elite 3 akılları baştan alacak. Görsel efektler, çözünürlük, gerçek bir savaşın tüm yönleri hatta havada uçup düşman askerinin vücuda saplanan mermiyi yine izleyebileceksiniz.

Sniper Elite 3 Rebellion Developments tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Oyuncular, kuzey Afrika’nın büyük savaş alanına giderek, belli başlı suikastları yapmak için görevlendiriliyor.

Oyun bir savaş üzerine kurgulanmıştır, oyuncular bu savaş sırasında belli başlık kişileri öldürmek için dürbünlü silahları ile yol almaktadırlar.  Her bölümde oyunda düşman olarak gösterilen askerleri uzaktan gizli bir şekilde öldürmektesiniz.

Sniper Elite 3 Oynarken Neler Dikkat  Etmelisiniz?

Diğer iki seride olduğu gibi üç serisinde de iyi bir gözlemci olmanızda fayda vardır. Çünkü ummadığınız yerden gelecek bir mermi planlarınızı değiştirebilir. Enerji, silah ve alan keşfi için oyun kurgusunu doğru bir şekilde yorumlamanız her zaman avantaj sağlayacaktır.

Sniper Elite 3 Nasıl Oynanır?

Sniper Elite 3 oyunun başlangıcında bizleri kuzey Afrika’nın kuru ve sıcak havası karşılıyor. Karakterimiz Afrika’ya gönderilirken öncelikli görevi bazı düşmanlara suikast düzenlemek.  Baş düşmanı öldürebilmek için bazı bölümleri geçmek ve küçük askerleri öldürmek gerekir.

Oyun içerisinde genellikle sniper türünde silah kullansanız da bazı durumlarda pistol veya tüfek tarzı taramalı silahları da kullanabilmektesiniz. Her bölgeye sessiz bir şekilde giderek, o bölgenin askerlerini gizli bir şekilde öldürmektesiniz. Bu görevi yaparken yakalanmamak en önemli göreviniz. Oyun içerisinde iyi bir gözlemci olmalısınız, düşmanlarınızı ve yanındaki askerleri öldürdüğünüzde sizin orada olduğunuzu kimse bilmemelidir. Çünkü oyun tamamen suikast özeline ilerlemektedir.

Sniper Elite 3 Nasıl Kurulur?

 • Sniper Elite 3 oyununun sayfamızda bulunan indir butonu ile bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz dosya İso özellikli rar dosyası olarak karşınıza çıkacaktır, rar dosyasının içerisinden İSO dosyasını çıkartın.
 • Çıkartılan iso dosyasını ister daemon tool veya normal olarak bilgisayarınıza bağlayın. İster ISO doyasının içerisindekileri çıkartın.
 • ISO dosyası içerisinde oyunun setup dosyası bulunuyor, bu dosyayı çalıştırarak, bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.
 • Son olarak oyun dosyası içerisinde bulunan crack dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atın.

Sniper Elite 3 İnceleme

Sniper Elite 3 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Sniper Elite 3 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows Vista  / 7 / 8 / 8.1.
 • İşlemci:Intel Pentium D 3GHz / AMD Athlon 64 X2 4200
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 serisi / ATI Radeon  HD 3870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 18 GB sanal alan
 • Ses Kartı: Microsoft DirectX 10.0 uyumlu ses kartı veya daha iyisi
Sniper Elite 3 İndir YAPILAN YORUMLAR