Tekken 7 İndir

Tekken 7 İndir

Tekken 7 Nedir? Ne İşe Yarar?

Dövüş oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Tekken serisi 7 oyunu ile karşımızda. Tekken 7, Temmuz 2016 tarihinde Windows, PlayStation 4 ve Xbox One oyun platformları için çıkartılmıştır. Oyun herkesin bildiği üzere dövüş üzerine kurgulanmış, 3 raunttan oluşan aksiyon oyunudur. Tekken 7, 38 oynanabilir karakter ile bizlere sunulmaktadır. Bu karakterler arasında 8 tanesi oyuna sonradan eklenmiş yeni karakterlerdir. Eski oyunlardan aşina olduğumuz 30 karakter artı 8 yeni karakterle oyunu oynamaktayız.

Tekken 7 bilgisayarlarda oynayabileceğiniz bir Tekken oyunudur. Bu oyunda çeşitli karakterlerle ikili dövüşler yaparak rakibinizi saf dışı bırakmanız lazım. Oyunun çevrimiçi özelliği sayesinde dünyanın çeşitli yerlerindeki insanlarla rakip olabilirsiniz. Oyundaki geniş karakter havuzu sayesinde oyun tekdüzelik yaratmamaktadır. Tekken 7 oyunu, oyunculara 3 farklı oyun modu sunmaktadır. Bunlar; senaryo, çok oyunculu ve tek oyunculu oyun modlarıdır.

Bu sebeple Tekken 7 her oynadığınızda farklı bir oynanış sunar. Oyunda pek çok karakter bulunmaktadır. Her karakterin yaptığı vuruş stili farklı olduğundan oyunu uzun süreler sıkılmadan oynayabilirsiniz. Aycıca oyunu oynarken Tekken evreninin arka planda geçen hikâyeleri hakkında da bilgilere sahip olabilirsiniz.  Kolay oynanışı ve zevkli oyun deneyimi Tekken 7 oyununun en çok dikkat çeken özelliklerindendir.

Tekken 7 Nasıl Oynanır?

Tekken 7 oyunu bilindiği üzere rakipleri alt etmek için geliştirilmiştir. Oyuna giriş yaptığınızda sizleri karanlık bir dövüş oyunu arayüzü beklemektedir. Bu arayüz üzerinden, oyunun modlarına giriş yapmaktasınız. Bu oyun modları ile arkadaşlarınızla oynayabilir veya senaryo modunda devam edebilirsiniz. Çok oyunculu moda girdiğinizde, sınırsız dövüş imkânı ile karşı karşıyasınız.

Bunun dışında rekabetçi modu ile birçok gerçek rakibi alt edebilir ve daha güçlü rakiplerle karşılaşabilirsiniz. Senaryo modunda ise bilinenin aksine sadece dövüşmüyoruz. Oyun içerisinde hikayenin getirilerini yerine getiriyorsunuz. Oyunun uzun bir senaryosu ve geniş bir karakter havuzu vardır. Zamanınızı alabilecek eğlenceli oyunu yani tekken 7’yi sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Tekken 7 Nasıl Kurulur?

 • Tekken 7, oyununu kurmadan önce sitemizden indirmeniz gerekiyor.
 • İndirdiğiniz oyun dosyası bilgisayarınıza rar klasörü olarak inmektedir. Bu rar klasörü içerisindeki dosyaları, normal bir klasöre çıkartın.
 • Klasör içerisinde oyunun, setup dosyası bulunuyor, bu setup dosyasını çalıştırın.
 • Setup çalıştıktan sonra sizlere oyunun dilini ve nereye kurulacağını sormaktadır. Bunları kendinize göre doldurduktan sonra kurulumu tamamlayın.
 • Bu adımlar sonrasında tekken 7 oyunu bilgisayarınıza kurulacaktır.

Tekken 7 İnceleme

 

Tekken 7 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Tekken 7 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8.1  / Windows 10 - x64
 • İşlemci: Intel Core i3-4160  3.6 GHz / AMD A8-6600  3.9 GHz
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660  / AMD Radeon HD 7850
 • Bellek: 6 GB
 • Disk Alanı: 60 GB
 • DirectX Sürümü: DX11
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı / Dahili Yonga Seti
 • Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı
Tekken 7 İndir YAPILAN YORUMLAR