The Amazing Spider-Man 2 Apk

The Amazing Spider Man 2 Apk İndir

 The Amazing Spider Man 2 Nedir? Ne İşe Yarar?

The amazing spider man 2 filminden alıntı yapılarak hem bilgisayara hem de mobil cihazlara çıkartılmıştır. Günümüzde bilgisayar sürümü her ne kadar daha çok tanınsa da mobil cihazlar için yapılan versiyonu da oyuncular tarafından oynanmaktadır.

Filmde ki hikaye ile neredeyse aynı senaryoya sahip oyunda farklı olarak birçok kötü karakter bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Venom, Green Goblin, Electro ve Kraven the Hunter gibi ünlü kötü karakterler. Oyun boyunca örümcek adam kötü karakterler ile karşılaşmakta ve şehir korumaktadır. Birçok kez yenilse de her zaman ayağa kalkmayı başaran karakterimiz. Şimdiler de ayağa kalka bilecek mi acaba.

The amazing spider-man2 oyununda Örümcek Adam karakterini kontrol ediyorsunuz. Amacınız bulunduğunuz şehri kötülerden korumak ve verilen görevleri yerine getirmek. Oyunun en zevkli yanı ağ fırlatmayı kontrol edebiliyor olmanızdır.  Bu sayede istediğiniz yere ağ fırlatarak binaların tepelerinde gezinebiliyor ve havalarda uçabiliyorsunuz.

Robotlar ve deneysel yaratıklar the amazing spider-man 2 oyununda bolca karşınıza çıkacak. Asıl görevlerinizin yanında mini oyunlar da oyun içinde bulacaksınız. “Web Rush” özelliğiyle Örümcek Adam’ı daha etkin bir biçimde kullanacaksınız. Bu özelliği kullandığınızda zaman yavaşlıyor. Örümcek Adam etkileşime geçebileceği noktaları daha iyi görebiliyor. Web Rush özelliğiyle rakibini tek hamlede yere seriyor. Oyunu internetten ücretsiz indirebileceğiniz gibi ücretli olarak da orijinal satın alabilirsiniz.

The Amazing Spider Man 2 Nasıl Oynanır?

The amazing spider man, android işletim sistemli cihazlar üzerinden oynanmaktadır. Ayrıntılı bir oynanış biçimi olan oyunda en önemli durum kötü karakterleri alt etmekten geçmektedir. Öncelikle gelin kötü karakterlerimizi tanıyalım; Venom, Green Goblin, Electro ve Kraven the Hunter gibi filmlerden tanıdığımız kötü karakterler oyun içerisinde bulunmaktadır.

Örümcek adam olarak önceliğimiz her zaman olduğu gibi halkın sevilen kahramanı olmak. Kötü karakterlerimiz, şehri yakıp yıkmak ister. Örümcek adam ise buna mani olmak için hepsini alt etmeye çalışır. Symbiote Spider-Man, Iron Spider ve Ultimate Comics Spider-Man gibi ünlü kostümleri açarak kötü karakterleri alt edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere her kostümün farklı bir özelliği bulunuyor. Bu sebeple kostümleri açmak ve kullanmak önem arz etmektedir.

Central park şehrimizde 6 adet ayrıntılı bölge bulunmaktadır. Açık dünya oyunu olan the amazing spider man 2’de istediğimiz gibi şehirde gezebilmekteyiz. Oyun içerisinde yoğun bir aksiyon bulunmaktadır. Özellikle kötü karakterlerle karşılaştığımız zamanlarda oyundan zevk alacağınızın garantisini verebiliriz.

The Amazing Spider Man 2 Nasıl İndirilir?

 • The amazing spider man 2 oyunu Google play üzerinden yayınlanmaktadır. Oyuncular bu mağaza aracılığı ile oyunu indirebilirler.
 • Ayrıca oyunu ücretsiz olarak indirmek isteyen kullanıcılar sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile oyunu indirebilirler.

The Amazing Spider Man 2 Nasıl Kurulur?

 • Sitemizden indirdiğiniz oyun dosyasını mobil cihazlarınıza atın.
 • Ardından bilinmeyen kaynaklara izin verin. Ayarlardan bu izin verebilirsiniz.
 • Oyunun kurulum dosyasını açın ve otoamatik olarak kurulmasını bekleyin.
 • Kurulduktan sonra mobil cihazlarının ana sayfasında oyunun iconu gözükecektir, tıklayarak giriş yapın

 

The Amazing Spider Man 2 Apk Tanıtım


The Amazing Spider Man 2 Apk Nasıl İndirilir?

Google play uygulaması ve sitemizde bulunan indirme butonları sayesinde The Amazing Spider Man 2 oyununu indirebilirsiniz.

The Amazing Spider Man 2 Apk Lisanslı Nasıl Kullanılır?

The Amazing Spider Man 2 apk dosyasını hilesiz bir şekilde kullanmanız durumunda zaten lisanlı olacaktır.

The Amazing Spider Man 2 Apk Kaç Gb Yer Kaplıyor?

The Amazing Spider Man 2 oyununun apk dosyası, mobil cihazlarınızda 85 Mb yer kaplamaktadır.

The Amazing Spider Man 2 Apk İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 84M
 • Yükleme sayısı: 1.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 7.7
 • Sunan: Comic Book Reese
The Amazing Spider Man 2 Apk İndir YAPILAN YORUMLAR