Tourist Bus Simulator İndir

Tourist Bus Simulator İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Oyun İndir
 3. Tourist Bus Simulator İndir

Tourist Bus Simulator Nedir? Ne İşe Yarar?

Simülatör oyunları ile stratejiyi birlikte sunan oyunlar çok daha zevkli olmakla birlikte daha uzun bir oynanış süresine sahiptir. Tourist Bus Simulator oyunculara hem otobüs sürmenin zevkini yaşatırken aynı zamanda büyük bir filoya ve şirkete sahip olma avantajını sunmakta ve pek tabi ki stratejik olarak bunların doğru yönetilmesi için imkân vermektedir.

Tourist Bus Simulator 6 aralık 2018 yılında Aerosoft GmbH firması tarafından yayımlanan otobüs simülasyon oyunudur. Oyun İspanya’da bulunen popüler tatil adası olan Fuerteventura adasında geçmektedir. Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi oyunun amacı ve kurgusu tamamen tatilde yapılan gezi, servis ve tarifeli rotalar üzerine yapılmıştır.

Oyuncuların tatil adasında birçok iş yaparak para kazanması ve bu sayede kendi otobüs filosunu kurması gerekmektedir. Kendi otobüs şirketinizi kurarak adada turistik geziler düzenleyebiliyor ve daha çok para kazanma imkânı yakalıyorsunuz. Oyun içerisinde geliştikçe kendi otobüs şirketinizin rotasını, otel seyahatlerini ve turlarını belirliyorsunuz. Bu sayede zamanla popüler adanın tek ve en çok iş yapan otobüs şirketi oluyorsunuz.

Tourist Bus Simulator Nasıl Oynanır?

Bildiğiniz üzere Tourist Bus Simulator oyununu yapan firma ETS oyununu baz alarak veya örnek alarak yapmıştır. Oynanışı, sürüş deneyimi ve grafikleri neredeyse ETS oyunu ile aynıdır diyebilirim. Ancak birisi tır ile yolculuk yaparken diğeri tur otobüsü ile yolculuk yapmaktadır. Tourist Bus Simulator oyununu klavye, mause veya harici eşyalarla kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Tourist Bus Simulator İle Neler Yapılabilir?

Tourist Bus Simulator, oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir tur otobüs simülatörüdür. Oyun içerisinde otobüs sürebilir, ve bir tur firması kurabilirsiniz. Bu firma sayesinde turlar, uzun yolculuklar, seyahatlerin rotasını belirleyebilir ve uzun yol yolculuğu yapabilirsiniz. Bir tatil adasında geçen oyunda tur firmanızı büyüterek, adanın tek sahibi olabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri

Tourist Bus Simulator İndir, oyununda bir adanın tur işlerini yaparak otobüs kullanmanız ve düzenli şekilde kendinizi geliştirerek bu şirketi büyütmeniz temel hedef olarak söylenebilir.

Tourist bus simulator full indir ile bir işletmeyi nasıl yöneteceğinizi öğrenin.

Farklı araç ve otobüs tasarımları bulunması oyun zevkini arttırırken adanın 20’den fazla plajını ve şehrini gezme imkânı da bulabilirsiniz.

Tourist bus simulator indir pc sizlere eğlenceli oyun modları ve gerçekçi grafikleri sunarken, aynı zamanda otobüs sürme deneyimini kazanacaksınız.

Hem otobüs kullanırken aynı zamanda hangi yolcuyu nereden saat kaçta alacağınız veya şirketinize aldığınız otobüsleri kullanacak elemanların planlamasını nasıl yapacağınız konusu tamamen sizin düşünmeniz gereken etkenlerdir.

Tourist bus simulator indir full oyununda 20 farklı şehir ve plajın yanı sıra kullanabileceğiniz değişik oto yollar bulunmaktadır.

Ayrıca oyun içinde keşfedilmemiş gizli alanlar ile dolaşmaktan asla sıkılmayacaksınız.

Tourist Bus Simulator Nasıl Kurulur?

Tourist Bus Simulator oyununu sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi sonrasında oyunun kurulum (setup) dosyasını bulmalı ve kurulum işlemlerine başlamalısınız.

Daha kolay bir kurulum yapmak isteyen kullanıcılar daemon tools gibi sanal sürücü özellikli programları kullanabilir ve kurulumu gerçekleştirebilir. Bunun dışında kurulum yapamayan kullanıcılarımız için sitemizde kurulum videosu bulunmaktadır. Bu videoyu izleyerek kurulum işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Tourist Bus Simulator Nasıl İndirilir?

 • İlk olarak sitemizde bulunun hemen indir butonuna basın.
 • İndirdikten hemen sonra kurulumunu yapın.
 • Artık Tourist bus simulator oyununu, ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Tourist Bus Simulator İnceleme

 

Tourist Bus Simulator KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Tourist Bus Simulator İndir Sistem Gereksinimleri


 • Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 7/8/8.1/10 (only 64bit)
 • İşlemci: En az 2.8 GHz ile Intel Core i5 Dört Çekirdekli İşlemci veya benzeri
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 Veya benzeri AMD Radeon
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 7/8/8.1/10 (only 64bit)
 • İşlemci: En az 3,5 GHz ile Intel Core i7 İşlemci veya benzeri
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 veya benzeri AMD Radeon
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Tourist Bus Simulator İndir YAPILAN YORUMLAR