LoL Twitch Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Twitch

Twitch rehberime hoş geldiniz. Twitch oyunun en iyi nişancısı benim gözümde şimdi bir nişancı’da neler olur diye düşünürsek, aklımıza ”hareket hızı,saldırı hızı, menzil, pozisyon, vb.” gibi birbirine yakın terimler geliyor. Terimlerin birleştiği yer bence Twitch üstelik görünmezde oluyor yani kasılmış bir twitch takım savaşının ortasında  yanınızdan çıkıp sizi tarayarak 3 atması ve takım savaşını kaybetmenize neden oluyor.

 

Twitch Build (İtem Dizilimi)

Twitch Full Build

Twitch Build

Twitch İtem Dizilimi

Twitch İtem

Twitch Rün Dizilimi (Runes)

Twitch Rün Dizilimi

Twitch Rün

Twitch Abilities (Yetenek Dizilimi)

Twitch Yetenek Dizilimi

Twitch Abilities

Twitch Ct (Counter)

Twitch Counter

Twitch Ct

Ücretsiz olarak LoL Skin indirebilirsiniz."Twitch" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
202 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: