Twitch

Twitch rehberime hoş geldiniz. Twitch oyunun en iyi nişancısı benim gözümde şimdi bir nişancı’da neler olur diye düşünürsek, aklımıza ”hareket hızı,saldırı hızı, menzil, pozisyon, vb.” gibi birbirine yakın terimler geliyor. Terimlerin birleştiği yer bence Twitch üstelik görünmezde oluyor yani kasılmış bir twitch takım savaşının ortasında  yanınızdan çıkıp sizi tarayarak 3 atması ve takım savaşını kaybetmenize neden oluyor.

 

Twitch Build (İtem Dizilimi)

Twitch Full Build

Twitch Build

Twitch İtem Dizilimi

Twitch İtem

Twitch Rün Dizilimi (Runes)

Twitch Rün Dizilimi

Twitch Rün

Twitch Abilities (Yetenek Dizilimi)

Twitch Yetenek Dizilimi

Twitch Abilities

Twitch Ct (Counter)

Twitch Counter

Twitch Ct

Ücretsiz olarak LoL Skin indirebilirsiniz."Twitch" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
167 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: