Uncharted 2 İndir

Uncharted 2 indir

Uncharted 2 Nedir? Ne İşe Yarar?

Uncharted 2, Sony tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyunlardan birisidir. Playstation platformları için özel olarak çıkartılmış olup günümüze kadar gelmiştir. Aksiyon oyunu olarak bilinen uncharted 2, aksiyon dozajını hiç düşürmeyen harika bir senaryoya sahip.

2007 yılında Playstation 3 platformlarında ilk kez oyun severlerin karşısına çıkan uncharted 2 oldukça eğlenceli bir macera oyunudur. Oyun grafikleri ile de oyun severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır. Uncharted 2 oyununun yapımcılığını ünlü yapımcı naughty dog üstlenmiştir. Oynanılabilirlik açısından kullanıcılarından 5 yıldız alan oyun günümüzde hala büyük bir keyifle oynanmaya devam etmektedir. Uncharted 2 oyunu blu-ray platformlarında da bulunmaktadır. Beğenilen macera oyunu uncharted 2 oyunu aynı zaman da playstation 4 platformunda da bulunmaktadır.

Yüksek Kalite Görseller

Uncharted 2 oyunu 2007 yılında ortaya çıkmasına rağmen kaliteli görselleri ve grafikleri ile oyuncuları mest etmeyi başardı. Oyunda aynı zaman da İstanbul haritası da bulunmakta. Türk oyuncularını unutmayan yapımcı böylece tam not almayı başardı.

Uncharted 2 Nasıl Oynanır?

Oyuna başlangıcında kısa bir flashback sahnesi ile karşılaşıyoruz. Bu flashback sahnesinde kahramanımızın yaptığı tren kazasını ve karnının yarılmasını anlatılıyor. İlk oyunda olduğu gibi oyunun bu serisinde de naziler işin içine dâhil oluyor. Nazi askerleri ile savaşırken mutasyona uğramış canavarlar ile karşılaşıyoruz.

Bunların dışında karakterimiz bizleri İstanbul’a kadar götürüyor. Ve bir arkadaşıyla İstanbul şehrinden tarihi değeri olan bir kandil çalmaya çalışıyor. Bu kandilin özelliği ise ucunda bir hazinenin haritası olması. Dolayısıyla karakterimiz ve yandaşı bu kandili çalarak hazinenin peşine düşmek istiyor. Kandili çalmak için saraya gidiyor ve çalıyorsunuz fakat arkadaşınız size ihanet ederek kaçıyor. Karakterimiz Türk polisleri tarafından yakalanıyor ve hapse giriyor.

Ardından ilk oyundan tanıdığımız dostumuz olan Sullivan bizi hapisten çıkarıyor. Ve intikam almak için yola koyuluyoruz.  Oyunun hikâyesine ve oynanışına baktığımızda aksiyonun hiç bitmediği, eğlencenin dibine vurduğu bir senaryoya sahip.

Uncharted 2 Nasıl İndirilir?

 • Uncharted 2 oyunu, playstation platformları için çıkartılmış bir oyundur.
 • Her ne kadar oyuncular bilgisayar üzerinden oynamak istese de maalesef böyle bir durum söz konusu değildir.
 • Bazı yazılımcılar tarafından, bilgisayara uyarlanmak istenmiş fakat olmamıştır.
 • BU sebeple Uncharted 2oyununun bilgisayar veya pc sürümü bulunmamaktadır.

Uncharted 2 İnceleme

 

Uncharted 2 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Uncharted 2 indir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Core2Duo 2.4GHz
 • Bellek: 512 MB RAM
 • Grafik: 512 MB Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Sabit Sürücü: 21 GB boş alan
 • Ses Kartı: DirectX® 9.0c veya daha üstü
Uncharted 2 indir YAPILAN YORUMLAR