Wps Wpa Tester Premium Apk

Wps Wpa Tester Premium Apk İndir

Wps Wpa Tester Premium Hakkında Ön Bilgi

Günümüzde en iyi wifi şifre kırıcılardan biri olarak karşımıza çıkan wps wpa tester premium, bir tür mobil uygulama olarak kullanılmaktadır.

Sangiorgi Srl tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan bu uygulama, geliştirilen üst düzey özellikleri sayesinde oldukça muhteşem bir hale getirilmiştir.

Android işletim sistemine ve üst sürümüne sahip olan akıllı cihazlarda kullanılan bu uygulama, oldukça yüksek bir başarı yüzdesi ile wifi şifresini öğrenme imkanı sağlamaktadır.

WPS WPA Tester Premium Özellikleri Nelerdir?

Google play üzerinden ücretli olarak satın alınabilen bu wifi şifre kırıcı uygulama, Android 5.0 ve rootsuz olan cihazlar üzerinde çalışırken, ücretsiz olan versiyonu ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir.

Yakın çevredeki kablosuz ağın şifresini kırarak otomatik bir şekilde internete bağlanma imkanı sunarken, o ağa ait olan şifrenin bilgilerini göstermemektedir.

 

Wps Wpa Tester Premium İnceleme


Wps Wpa Tester Premium Apk nedir?

Wps uygulamasının desteklediği modemlerde bulunan pin kodlarını kullanarak İnternete bağlanmasını sağlayan güvenlik programıdır.

Wps Wpa Tester Premium Ne İşe Yarar?

Android cihazlarınız üzerinden, başka modemlerin şifrelerini kırarak İnternete bağlanmanıza yarar.

Wps Wpa Tester Premium Apk Nasıl Kullanılır?

İnternet bağlantınız açık olduğunda karşınıza çıkan İnternet bağlantılardan birini seçmeniz durumunda ücretsiz olarak İnternete bağlanabilirsiniz.

Wps Wpa Tester Premium Apk İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 4,2M
  • Yükleme sayısı: 100.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 3.9.3
  • Sunan: Sangiorgi Srl
Wps Wpa Tester Premium Apk İndir YAPILAN YORUMLAR