Akıllı Çay Bardağı İndir

Akıllı Çay Bardağı İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Apk İndir
 3. Akıllı Çay Bardağı İndir

Akıllı Çay Bardağı  Nedir? Ne İşe Yarar?

Lipton tarafından geliştirilen ve yayımlanan akıllı çay bardağı bir tahmin oyunudur. Oyuncular, oyunun içerisinde bulunan çay bardağı ile konuşmakta ve oyunu oynamaktadır. Oyun başlamadan önce oyuncular akıllarında herhangi bir kelime tutarak, oyuna başlamaktadır. Akıllı çay bardağı tutulan bu kelimeyi tahmin etmek için sizlere ortalama olarak 20 soru sormaktadır.  20 soru sonucunda çay bardağı genellikle sizlere tahmin ettiğiniz kelimeyi söylemektedir.

Oldukça keyifli ve eğlenceli bir oyun olan akıllı çay bardağı aklınızdakileri tahmin etmeye çalışıyor. Tahmin oyunları en ilgi çeken ve beğenilen oyun seçenekleri arasında yer alıyor. Bardağın içindeki akıllı ve şirin surat oyuncularını çok şaşırtacak.

Akıllı Çay Bardağı Aklınızı Okuyor

Oyunu Mouse ile pratik bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için önce aklınızdan bir nesne tutuyorsunuz. Akıllı çay bardağı size 20 soru sorarak aklınızdaki nesneyi tahmin ediyor. İnanması zor gelse de yönelttiği sorulara doğru cevaplar verdiğinizde aklınızdaki nesneyi bilecektir.

Sorulara evet, hayır, bazen, genellikle, nadiren, ilgisi yok şeklinde yanıtlar veriyorsunuz. Bardak içindeki şirin surat sempatik konuşmaları ile de oyuncuları hem çok güldürecek hem de çok şaşırtacaktır.

Akıllı Çay Bardağı  Nasıl Oynanır?

Akıllı çay bardağı oyunu küçük boyutlarda bir oyundur. Bu nedenle oynanması kolay bir oyun olarak bilinir. Akıllı çay bardağı oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra direkt olarak oyuna başlamaktasınız. Oyun bildiğiniz üzere sizin düşünüp belirlediğiniz, kelimeleri tahmin etmektedir.

Oyuna başlangıç yaptığınızda ilk olarak tahmin edilmeyecek bir kelimeyi seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz. Akıllı çay bardağı, sizlere genellike 20 adet soru sormaktadır. Oyuncular bu sorulara; evet, hayır, bazen, genellikle, nadiren ve ilgisiz cevaplarla cevap vermektedir. Oyun verilen bu cevaplar sayesinde tahmin ettiğiniz kelimeyi 20 sorunun sonunda bulmaktadır.

Akıllı Çay Bardağı  Nasıl Kurulur?

 • Akıllı çay bardağı sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • İndirdiğiniz APK dosyasını android cihazlarınıza aktarmanız gerekiyor. Eğer mobil cihazlarınız üzerinden indirdiyseniz bu adımı atlayabilirsiniz.
 • Mobil cihazınızın ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver adımlarını takip ederek, izin ver ayarını yapmanız gerekiyor.
 • Bu adımdan sonra indirilen apk dosyasına gelerek, oyunun kurulumunu yapabilirsiniz.

Akıllı Çay Bardağı İnceleme

Akıllı Çay Bardağı KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Akıllı Çay Bardağı İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 4 Mb
 • Yükleme Sayısı: 1.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 1.0.4
 • Sunan: Bvt Bilişim Teknoloji Ltd. Şti.
Akıllı Çay Bardağı İndir YAPILAN YORUMLAR

 • zeynep mira
  10 ay önce

  bence güzel