App Store İndir

App Store İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. App Store İndir

App Store Nedir? Ne İşe Yarar?

App Store, Apple’ın kendisine ait olan bir uygulama mağazasıdır. iOS’teki mobil uygulamalar için, yine Apple tarafından işletilen online bir mağazadır. İlk defa 10 Temmuz 2008 itibariyle, iPhone 3G’de devreye giren App Store; iTunes Store platformu üzerinden çalışmaktadır.

Bir milyondan fazla uygulamayı da bünyesinde barındıran App Store, aynı zamanda dünyadaki en büyük uygulama mağazasıdır. App Store’u; yalnızca Apple cihazlara sahip insanlar, tam manasıyla verimli şekilde kullanabiliyor ve de yararlanabiliyor. App Store indir seçenekleriyle, kolayca indirebilirsiniz.

App Store’u; benzerleri olan, Google Play Store ile Windows Store gibi mağazalardan ayıran en büyük özelliğiyse; katı bir uygulama yayınlama kurallarının olmasıdır. Bunun sonucu olarak da, kalitesiz ve de işlevsiz uygulamalar; hiçbir şekilde App Store’da barınamamaktadır.

App Store sadece ios kullanıcıları için çıkartılmış ve bundan sonra sadece ios özelinde çalışacak olan bir online mağaza uygulamasıdır. Günümüzde Google play store’dan sonra en çok kullanılan mağazalardan birisi olarak bilinmektedir.

App Store tek telefon markası için çalıştığı için, güvenlik açıkları en aza indirilmiştir. Özellikle virüslü uygulamaları app store üzerinden indirmeniz mümkün değildir. Tabi dışarıdan da malesef uygulama yükleyemiyorsunuz.

App Store Nasıl Kullanılır?

Uygulama mobil cihazların dokunmatik özellikli olmasından sonra ortaya çıkmıştır. App store uygulamasını sadece ios işletim sistemi olan cihazlarda kullanabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir cihazda app store kullanımı yapmanız mümkün değildir.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle İos işletim sistemli cihazlarınızı açmalı ve app store uygulamasına giriş yapmalısınız. Uygulamanın sade arayüzü üzerinden istediğiniz uygulamayı aratarak, uygulamaların sayfasına gitmeli ve oradan indirme yapmalısınız.

Uygulamaları indirdikten sonra app store indirilen uygulamayı sizler için otomatik olarak kuracak ve anasayfanıza ilgili uygulamanın iconunu bıracaktır.

App Store Nasıl Kurulur?

 • Sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile App Store uygulamasının İos sürümünü mobil cihazınıza indirin.
 • İndirilen uygulamayı çalıştırmak adına ilk olarak icould hesabı oluşturmanız gerekmektedir.
 • İcould hesabınızı tamamladıktan sonra sitemizden indirdiğiniz uygulamayı mobil cihazınıza kurmalısınız.
 • Son olarak icould hesabınıza girerek, uygulamayı kullanabilirsiniz.

 

App Store İnceleme

 

App Store KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


App Store İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 80.6 MB
 • Yükleme sayısı: 1.000.000.000+
 • Gereken İos sürümü: iOS 12.0
 • Mevcut Sürüm: 5.7
 • Sunan: Apple
App Store İndir YAPILAN YORUMLAR