Counter Strike 2.5 İndir

Counter Strike 2.5 İndir

Counter Strike 2.5 Nedir? Ne İşe Yarar?

Counter Strike source 2.5 kısaca cs: s 1 Kasım 2004 tarihinde dünyaca ünlü oyun firması valve tarafından birinci şahıs nişancı oyunu olarak piyasaya sürülmüştür. 5 kişi veya daha fazla takımların birbirlerini tamamen öldürme veya zarar verme üzerine kurgulanmış bir oyundur.

Günümüz counter strike oyunlarının oynanış biçimi için kullanılan oyun motorlarının temeli Source serisi ile atılmıştır. Source serisi zamanın en iyi aksiyon oyunlarından olması ile bilinir.

Counter Strike 2.5 Nasıl Oynanır?

Counter strike 2.5 oyunu tamamen bilgisayarlar için çıkartılmış bir oyundur. Bu sebeple klavye ve mause dışında herhangi bir eşya ile oyunu oynamanız mümkün değildir. Oyunun neredeyse bütün dünya tarafından bilinen bir oynanma biçimi bulunmaktadır.

Source serisi ile her nekadar haritalar ve silahlar değişse de oyunun amacı hala aynıdır. Terörist ekibi bomba kurarak, bombanın patlamasını sağlarken, Anti-Terörist ekibi ise tam tersi olarak kurulan bombayı imha etmeye çalışır. Ayrıca Anti-Terörist ekibi artı olarak rehineleri kurtarmaya çalışır. Oyun içerisinde bomba ve rehine işlemleri yapılmadan hemen önce rakip takımın oyuncuları tamamen ölürse yine round kazanılır.

Counter Strike 2.5 İle Neler Yapılabilir?

Counter strike source 2.5 serisi ile çok iyi takım savaşları çıkartabilirsiniz. 30 üzeri Cs haritası ile oyun içerisinde eğlenceli zaman geçirebilir, arkakdaşlarınızla takım kurarak oynayabilirsiniz.  Bunun dışında yeni gelen silahları ve haritaları kontrol edebilir veya kullanabilirsiniz.

Counter Strike 2.5 Oyunu Hakkında Genel Bilgiler

Öncelikle çoğu kişinin bildiği üzere counter strike online veya botlarla oynanabilen bir savaş oyunudur. Counter strike 2.5 oyununda ise haritadaki yapı temel olarak korunup oyuncuları alışılmış haritalarda oynatmayı ele almıştır. Haritanın detayları geliştirilip taktiksel olarak size daha fazla olanak sunuyor.

Oyunun Eksikleri

En öne çıkan olarak oyunda bug sayısı fazla olduğundan şikâyetler bu konu hakkında biraz fazlaydı ve harita sayısı olarak biraz azalma mevcut bu alanda’da bazı şikâyetler gönderildi.

Counter Strike 2.5 Nasıl İndirilir?

Counter strike 2.5 veya bilinen adıyla source oyunu orijinal bir oyundur. Ancak ülkemizde çoğunlukla ücretsiz sürümü kullanılmaktadır. Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunun ücretsiz sürümünü kısa zamanda indirebilirsiniz.

Counter Strike 2.5 Nasıl Kurulur?

Counter strike source 2.5 oyununun kurulumu aslında çok basittir. Sitemizden indirdiğiniz oyun dosyasını açıp, içerisinde bulunan kurulum (setup) dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Adımları takip ederek oyunu rahatlıkla kurabilirsiniz. Kurulma işlemleri tamamlandığında online oynamak isteyen oyuncular sxe programını indirmeli ve oyuna girmelidir.

Counter Strike 2.5 İnceleme

Counter Strike 2.5 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Counter Strike 2.5 Nedir? Diğer Sürümlerden Farkı Nedir?

Counter Strike 2.5, valve tarafından geliştirilen birinci şahıs nişansı oyunudur. Diğer sürümlerine nazaran yeni haritalar ve yeni silahlar gibi oyunun bir çok yeni özellikleri bulunmaktadır.

Counter Strike 2.5 Nasıl İndirilir?

Oyunu eğer steam üzerinden satın almadıysanız, sitemizde bulunan indir butonları sayesinde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Counter Strike 2.5 Kaç Gb Yer Kaplıyor?

Counter Strike 2.5 oyununun bilgisayarınızda 5 Gb kullanılabilir bir alana ihtiyacı vardır.

Counter Strike 2.5 Steam'da Ücretsiz Mi?

Counter Strike 2.5 steam platformunda 18.5 Türk lirasına satışa sunulmuştur yani maalasef ücretsiz değildir.

Counter Strike Source Online Nasıl Oynanır?

Oyunun kurulumunu ve ayarlarını yaptıktan sonra, oyun içinde bulunan sunucu ara butonuna tıklayarak online oynayabilirsiniz.

Counter Strike 2.5 İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
  • Ekran Kartı : 128 MB
  • İşlemci : 2 Ghz
  • Ram : 2 GB
  • Boş alan : 5 GB
Counter Strike 2.5 İndir YAPILAN YORUMLAR