Cs Go İndir Bedava

Cs Go İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Cs Go İndir Bedava

Cs Go İndir

Cs Go Nedir ?

Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun, Cs Go aslında önceki sürümlerinden biraz farklıdır. Oynanış şekli farklı değil sadece diyebiliriz, Valve tarafından güncel tutulmaya çalışılıyor diğer çevrim içi oyunlar sürekli güncelleme yapıyor.

Cs Go eski sürümlerin yavaş yavaş rafa kaldırılmasından dolayı neredeyse 2 haftada bir güncelleme yapıyor, yapması çok iyi çünkü elinde bulundurduğu oyuncuları kaybettirmek tasarımcı şirkete maddi açıdan zarar verebilir. Kullanıcıya önem veren Cs go oyuncuların şikâyetlerini dikkate almaya çalışıyor.

Bildiğiniz üzere Cs denilince akla hemen hile gelir ancak Cs Go oyun içi hileleri neredeyse hepsini engellemiş durumda, oyun içi hile açan kullanıcılar süresiz olarak Cs Go dan ban yiyorlar.

Serinin önceki oyunları gibi  Terrorists ve Counter-Terrorists takımlarından birine katılıp örneğin yıkım haritalarında Teröristsler bomba kurmaya çalışırken Counter-Terrorists ekibi ise bombanın kurulmasını engeller, ya da kurulmuş olan bombayı imha etmeye çalışır.

Oyuncuları önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman alır. Cs Go ile gelen rütbe sistemi ise oynayacağınız maçı sizin rütbeniz deki oyuncularla maç atmanız için olanak tanır.

Counter Strike Global Offensive  Cfg kullanmanız biraz sakıncalı bir durum zaten satın aldıysanız cfgye gerek yok arkadaşlar Cs Go Oyun dosyalarının değiştiğini ve bu silahlarınızın  kaymaması ve hızlı silah değiştirmek vb. içinse Valve hesabınıza bir daha girilmeyecek şekilde ban atabiliyor.

Cs Go hileleri engellemek için  Valve Anti-Cheat (VAC) sistemini getirmiştir ve bu sistem sayesinde oyuna  hile ile giren oyuncuların direk atılması ile hile oranını düşürmüştür.

Cs Go Nasıl İndirilir ?

Counter Strike Global Offensive oyununu torrent ya da başka sitelerden indirerek multiplayer şekilde oynayabilirsiniz. Önceki Cs Go sürümleri gibi cfg  ile oynamaya çalışırsınız.

Oyunun tasarımcılarının emeğine yazık olur sonuçta kaç yıl oyunun çıkması için çalıştırlar.

Ayrıca korsan oyunlar kolay kolay yüklenmiyor, Bir süre beklemeniz gerekiyor beklediğiniz süreye değmez çünkü oyun 24 Türk lirası bu tarz zahmetlere gireceğinize 1-2 gün harçlık biriktirip alabilirsiniz yada indirim günlerini bekleyip daha ucuza alabilirsiniz. Steam üzerinden oyunu satın aldığınızda oyunun zevkine varacaksınız.

Cs Go İndir ( Steam’deki güncel hali )

Cs Go Steam üzerinden daha fazla oynanan bir oyun, bu demek olmuyor ki Orijinal CD sini satın alıp bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Steam ara yüzünü kullanarak birçok oyuncu ile aynı platform da buluşabilirsiniz. Banka kartınız ile istediğiniz oyunları satın alabilirsiniz.

Steam ücretsiz bir program olmakla bilgisayarınızda çok az yer kaplamaktadır. Steam indirip ücretsiz kayıt olabilir ve ara yüz üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive (Cs Go)  önceki sürümler ile alakası yoktur en son çıkan Counter Strike oyunudur.

Cs Go yeni bir oyundur. Cs 1,6 oyunun yerini almak için yaratılmadı. En son oyun ve grafikleri en iyi olan Cs Go ile aynı oyun değildir sadece birisi eski sürüm iken diğeri son sürüm dür.

Oynanış şekillerine kadar aynı olan oyunların sadece Cs Go ile gelen yenilik farkları vardır Bunlar oyun modları, rekabetçi sistem ve profesyonel yarışmalara önem vermesidir.İndirmek için yukarıdaki Cs Go İndir butonuna tıklayıp indirebilirsiniz.

 

 

Cs Go İndir YAPILAN YORUMLAR

  • Avatar
    muhammet
    10 ay önce

    oyun nasıl indiriliyor bilmiyorum onun için bir video atın lütfen