cs go aim kodu

Cs Go Aim Kodu

Oyun oynarken ‘aim’ kodunu kullanmanız demek, bir düşman gördüğünüzü ve düşmanı yok etmek için nişan aldığınızı ifade etmektedir. Aim kodunu aktif etmek diğer uçma kodu, mermi koduna göre biraz daha zahmetlidir. cs go sekmeme kodu olarakda geçmektedir fakat daha çok aim ismi kullanıldığından fazla kişi bilmez. Ama amacı silahların sekmesini en aza indirmektir.

Cs go aim kodu kullanarak otomatik olarak nişan yapmak, oyun üreticileri tarafından yasaklanmış durumdadır; Tabi kod olarak değilde hack dosyası olarak yasaklanmıştır.

Bunun nedeni ise rakiplerinize veya arkadaşlarınıza üstünlük kurmanızdır, otomatik olarak nişan aldığı için rakiplerinizden üstün oluyor ve kolayca oyun kazanıyorsunuz. Cs go aim hack kodunun önüne geçmek için bazı sunucularda, rekabetçi ve eğlence modlarında yasaklandı.

Ancak yöneticisi veya kod girişine izin veren sunucularda cs go headshot kodunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. cs go aim hack kodu konsol gibi oyun dosyalarını değiştiren yasaklı dosyaları kullanırsanız oyundan ban yiyebilirsiniz.

Bu tarz kodların “sadece” izin verilen sunucularda kullanılmasını öneririm. Aksi taktirde verdiğiniz paralar boşuna gidebilir, ayrıca oyundan zevk almak için hile yapmanıza gerek yok.

Oyunda geliştirici konsolu aktif etme nasıl yapılır?

  • Oyunda geliştirici konsolunu aktif etmek için sırasıyla ana menüde yer alan Seçenekler bölümüne tıklayın.
  • Çıkan pencerede oyun ayarları bölümüne giriniz.
  • Bu kısımda göreceğiniz, Geliştirici Konsolunu Etkinleştir seçeneğinde evet kısmının işaretlenmesi gerekmektedir.
  • Ayrıca seçenekler menüsünde fare ayarları bulunmaktadır, buradan Konsolu Aç/Kapa komutu ile kullanmak istediğiniz tuşa göre değişim yapabilirsiniz.

Cs Go Aim Kodu Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki adımları takip edip geliştirici konsolu aktif ettikten sonra, yöneticisi olduğumuz veya kod giriş izni olan sunuculara giriş yapıyoruz. Oyun içerisinde konsolu açarak sv_cheats 1 yazın. Bu kodu sizlerin yeni oynanışlar ekleyebildiğiniz kodları aktif etmenizi sağlıyor. Kısacası kod kullanmanıza izin veriyor.

sv_cheats 1 yazdıktan sonra sırasıyla aşağıda ki kodları yazmanız gerekiyor. Tek tek girmeniz gerekiyor, hepsini aynı satıra yazarsanız kodları algılamaz. Kodları tek tek girdiğiniz takdirde oyun sekme dereceniz sıfırlanacaktır.

“weapon_accuracy_nospread 1”
“weapon_debug_spread_gap 1”
“weapon_recoil_cooldown 0”
“weapon_recoil_decay1_exp 99999”
“weapon_recoil_decay2_exp 99999”
“weapon_recoil_decay2_lin 99999”
“weapon_recoil_scale 0”
“weapon_recoil_suppression_shots 500”


Cs Go Aim Kodu YAPILAN YORUMLAR