Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cs Go Aim Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Oyun oynarken ‘aim’ kodunu kullanmanız demek, bir düşman gördüğünüzü ve düşmanı yok etmek için nişan aldığınızı ifade etmektedir. Oyunda geliştirici konsolu aktif ise, aim kodunu kullanmanız mümkün olacaktır.

  • Oyunda geliştirici konsolunu aktif etmek için sırasıyla ana menüde yer alan “Seçenekler” bölümü, çıkan pencerede “oyun ayarları” bölümüne giriniz. Bu kısımda göreceğiniz, “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” seçeneğinde evet kısmının işaretlenmesi gerekmektedir. Ayrıca seçenekler menüsünde fare ayarları bulunmaktadır, buradan “Konsolu Aç/Kapa” komutu ile kullanmak istediğiniz tuşa göre değişim yapabilirsiniz.

 

  • Cs go aim kodu kullanarak otomatik olarak nişan yapmak, oyun üreticileri tarafından yasaklanmış durumdadır; hedef alarak düşmanı seri bir şekilde imha etmek sizin oyun oynama konusunda kazandığınız profesyonellik ile orantılıdır.

 

  • Oyun oynarken bazı hileler yapılarak oyun yazılımcıları tarafından yasaklanmış olan bazı özellikler kullanılabiliyor, ancak anlaşılması durumunda oyuna dahil olamamanız söz konusudur, oyundan bu şekilde men edildiğinizde oyun oynama hakkınız yanıyor ve oyun için ödediğiniz para da boşa gidiyor.
Cs Go Aim Kodu YAPILAN YORUMLAR