LoL Skin

Cs Go Sekmeme Kodu

Cs Go Sekmeme Hilesi

Cs Go Sekmeme Kodu

Cs Go Sekmeme Hilesi

Counter-Strike Global Offensive (Cs Go) Valve tarafından geliştirilen Fps oyunudur. 21 ağustos 2012 tarihinde oyunculara ücretli olarak sunulduğu ilk günden dünyayı kasıp kavuran bir oyun olmuştur (Hep öyleydi) önceki sürümlerini oynayan kullanıcılar, Cs go oyununu ilk defa oynamaya başladıklarında oyunun ateş etme ve silah değiştirme mekanizmasına kadar değiştiğini anlayacaksınız.

Oyunun önceki sürümlerine göre bozduğunu falan söyleyebilirsiniz ancak oyuna alıştığınızda oyunu bir daha bırakamayacak bir hal alacaksınız. Önceki sürümlerde silahın sekme yapmaması için girdiğiniz kodlar Cs Go da geçerli değil. Oyunda silah ile nereye ateş ederseniz hiç durmadan çizgi gibi oraya gittiğini düşünsenize oyunun zevki kalmaz. Bu durumda oyun dosyalarına ve 3. parti yazılımlara başvurduğunuzda  süresiz olarak ban yiyebilirsiniz. Herkesi öldüreceğim diye ban yeme riskine girmeyin, ayrıca crosshair atölyesi ile aiminizi kendiniz nasıl rahat ediyorsanız öyle ayarlayabiliyorsunuz.

Yeni başlayanlar için atölyenin nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.  Yapacağınız ayarlar sizin  oyun içi sekme, aim, adam öldürme gibi etkenlere direkt olarak etki yapacaktır. Hile kullanmayın kullandırtmayın Valvenin geliştirdiği VAC sayesinde açtığınız hile durumunda sizi otomatik olarak oyundan atacak ve süresiz bir şekilde ban atacaktır.

"Cs Go Sekmeme Kodu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
28 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları