Cs Go El Değiştirme Kodu

Cs Go El Değiştirme Kodu

Cs go oyunu oynarken elinizdeki silahın sol veya sağda kullanımını değiştirmek isteyebilirsiniz. İstediğiniz yönde silah tutabilir ve oyununuzu bu şekilde daha rahat oynayabilirsiniz.

Cs 1.6 oynayanlar bilir ki sol el daha avantajlı oluyor, bu sebeple oyuncular sol ele almak isteyebilir. Önceki oyunlardan alışanlar Cs Go’nun oto olarak sağ ele almasından dolayı zorluk çekebilirler. Sizlere Aşağıda kod ve tuşla nasıl yapılacağını anlattım bakarak hangisi size kolay geliyorsa yapabilirsiniz.

Cs Go El Değiştirme Kodu Nasıl Yapılır ?

  1. Steam üzerinden cs go oynamak için giriş yaptığınızda oyun içerisinde konsolu açmanız (esc altındaki tuş ile) gereklidir. Konsolu açtığınızda cl_righthand 0 kodu ile silahı sağ elinize, cl_righthand 1 kodu ile silahı sol elinize alabilirsiniz.
  2. Oyunu oynarken arada rahatlıkla silahı elinizde sol ve sağ olarak değiştirmek istiyorsanız bind kodu ile bir tuşa el değiştirme kodunu atayabilirsiniz. Örneğin bind atanacak tuş cl_righthand 1 yazarsanız atadığınız tuşa bastığınızda silahı sola alırsınız.
  3. Sağ el içinde tuş atarsanız iki tuşu kullanarak sağ ve sola rahatlıkla geçirebilirsiniz.

 Cs Go Tek Tuşla Hızlıca El Değiştirme

Oyun içerisinde hızlı bir şekilde değiştirmek için yapmanız gerekenleri videoda bulabilirsiniz. Vereceğim kodda olan “p” tuşunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kodu konsolunuza yapıştırın ve tek tuşla el değiştirin.

Kod : bindtoggle p cl_righthand


Cs Go El Değiştirme Kodu YAPILAN YORUMLAR