Cs Go Armor Kodu

Cs Go Armor Kodu

  1. Ana Sayfa
  2. Cs Go Kodları
  3. Cs Go Armor Kodu

Cs Go Armor Kodu Nedir? Ne İşe Yarar?

Cs go oyunu içerisinde ücretsiz armor alabileceğiniz kod bulunuyor. Cs Go antrenman moduna girdiğiniz de armor almak belki size zaman kaybettirebilir. Bu yüzden Valve oyunculara özel olarak Cs Go Armor Kodunu çıkardı.

Bu kod aktif edildiğinde bedava olarak armor verilebilir veya tekrar aynı kod aracılığıyla bu özelliği kapatabilirsiniz. Bu işlem için oyun ayarlarında geliştirici konsolu açık olmalıdır. Yetkili olduğunuz bir oyunda bu kodu kullanabilirsiniz.

Makalenin başında da belirttiğim gibi sadece antrenman ve  yetkili olduğunuz oyunlarda bu kodu çalıştırabilirsiniz. Buraların dışında yani rekabetçi ve diğer modlarda çalıştırmanız mümkün değildir.

Bu işlemi herhangi bir program ile yapmaya çalışmanız durumunda oyundan sınırsız bir şekilde ban yiyebilirsiniz. Bu nedenle sadece izin verilen sunucularda yapmanız önerilir.

Armor Kodu Nasıl Yapılır ?

Cs go oyunu içerisinde yapmanız gereken konsolu açarak mp_free_armor kodunu girmenizdir. Eğer kodun sonuna 1 eklerseniz bedava armor özelliğini aktif edersiniz. Kodun sonuna 0 eklerseniz bedava armor özelliği pasif duruma gelir. Örneğin mp_free_armor 1 yazdınız artık oynadığınız oyunda bedava armor vermeye başlar ve armor değeri 0 olmaz.

  • Oyuna girdikten sonra konsol tuşuna basarak (“) konsolu açın.
  • Ardından mp_free_armor 1 kodunu konsola yazarak enter tuşuna basın.
  • Bu işlemlerden sonra kod otomatik olarak aktif olacaktır.

Armor Kodu Nasıl Kapatılır?

  • Cs Go oyun konsolunu açın. (“) tuşu ile açılmaktadır.
  • mp_free_armor 0 yazıp, enter tuşuna basarak kodu pasif hale getirin.

Cs Go Armor Kodu YAPILAN YORUMLAR