Cs Go Bunny Kodu - Tablet Adam

Cs Go Bunny Kodu

Cs Go Bunny Kodu Nasıl Yapılır

Cs Go Bunny Kodu

Cs Go Bunny Kodu Nedir ?

Bunny normalden daha hızlı bir şekilde aralıksız zıplayarak  hızlıca gitmektir. Cs Go oyununda bazı sunucularda hile olarak sayılsa da bazı sunucularda hile olarak görülmüyor. Rekabetçi modda bu kodu kullanamazsınız, bir şekilde kullanmayı bulduysanız kapatmanızı ya da yapmamanızı öneririm çünkü maç bitiminde bir daha Cs Go oyununa giremeyebilir siniz.

Cs Go Bunny Kodu Nasıl Açılır? Nasıl Yapılır?

Bunny yaparken  ileri gitme tuşu dediğimiz “W” tuşuna basıp ilerliyoruz ve elimizi “W” tuşundan çekiyoruz. Yönümüzü yani fareyi sağ doğru çevirdiğimizde “A” Tuşuna, sola çevirdiğimizde ise “D” tuşuna basıyoruz. Bu olayı sürekli olarak yapıyoruz yani sağ ve sola giderek hızlanmaya başlıyoruz. Bunny yapmanın taktiklerinden biride her yere düştüğümüzde tekrar tekrar zıplamanız. Eğer bunny yaparken hızlanamıyor sanız, doğru anda zıplama yapmıyorsunuz demektir. Bunny yani tavşan gibi zıplama olayına hemen alışamazsınız bu normal çünkü zor bir hareket antrenman yaparak alışabilirsiniz.

  • Steam arayüzüne giriyoruz.
  • Oyun kütüphanesinden Cs Go’yu açıyoruz
  • Oyun içinde (“) konsolu açıyoruz.
  • sv_autobunnyhopping 1 yazıyoruz
  • Bunny açılmıştır

Cs Go Bunny Hızlandırma Kodu

Bunny yapabilmek için en önemli kural fare topunu kullanıp zıplamaktır. Elinizde bıçak varken Bunny yapmaya başlarsanız hızınız 250’ye kadar çıkacaktır. Devamında ise  zıplayıp yere düştüğünüzde tekrar zıplamalısınız, Cs Go’da en temel hareketlerden biridir. Kodları oyun içinde konsola yazacaksınız, yazacağınız kodlar zıplamanızı fare topuna verecektir. Videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Cs Go Bunny Hop Kodu

  • bind mwheelup invprev
  • bind mwheeldown invnext

 

 "Cs Go Bunny Kodu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
664 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: