Cs Go Bunny Kodu

Cs Go Bunny Kodu

 1. Ana Sayfa
 2. Cs Go Kodları
 3. Cs Go Bunny Kodu

Bilindiği üzere Counter Strike, uzun yıllardır popülerliğini hiç yitirmemiş, hatta yıllar geçtikçe popülerliğini daha da arttırmakta olan bir oyundur. Özellikle online oyunların bu kadar yaygınlaşması ile birlikte popülerliğine popülerlik katan online versiyonu CS: Go ile tüm dünyada ilgiyle oynanmakta olan bir oyundur.

Eski Counter Strike taktiklerini CS: Go oyununda da kullanmak mümkündür. Bunlardan biri de bunny yapma tekniğidir. Yazımızda CS: Go bunny yapmanın nasıl olduğundan detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.  CS Go içerisinde bunny yapmak, oyuncunun harita içerisinde daha hızlı bir şekilde gezmesini sağlamaktadır.

Oyun içerisinde haritanın bir bölümüne rakiplerinizden daha hızlı gitmek, roundu takımınıza kazandırabilir. Bu nedenle profesyonel oyuncular genellikle oyun içerisinde bunny yapmaktadır.

Cs Go Bunny Kodu Nedir ?

Bunny normalden daha hızlı bir şekilde aralıksız zıplayarak hızlıca gitmektir. Cs Go oyununda bazı sunucularda hile olarak sayılsa da bazı sunucularda hile olarak görülmüyor.

Rekabetçi modda bu kodu kullanamazsınız, bir şekilde kullanmayı bulduysanız kapatmanızı ya da yapmamanızı öneririm çünkü maç bitiminde bir daha Cs Go oyununa giremeyebilirsiniz. Kod kullanarak, bunny yapmak rekabetçi modlarda yasaktır. Ancak kodsuz bir şekilde yapmanız mümkündür.

Cs Go Bunny Yapma Kodu Nasıl Yapılır?

 1. Bunny yaparken  ileri gitme tuşu dediğimiz W tuşuna basıp ilerliyoruz ve elimizi W tuşundan çekiyoruz.
 2. Yönümüzü yani fareyi sağ doğru çevirdiğimizde A Tuşuna, sola çevirdiğimizde ise D tuşuna basıyoruz.
 3. Bu olayı sürekli olarak yapıyoruz yani sağ ve sola giderek hızlanmaya başlıyoruz.
 4. Bunny yapmanın taktiklerinden biride her yere düştüğümüzde tekrar tekrar zıplamanız.
 5. Eğer bunny yaparken hızlanamıyorsanız, doğru anda zıplama yapmıyorsunuz demektir.
 6. Bunny yani tavşan gibi zıplama olayına hemen alışamazsınız bu normal çünkü zor bir hareket antrenman yaparak alışabilirsiniz.

Cs go bunny açma kodu

Bu adımları izledikten sonra bunny kodunu aktif edebilirsiniz.

 • Steam arayüzüne kullanıcı adı ve şifremiz ile giriyoruz.
 • Oyun kütüphanesinden Cs Go’yu açıyoruz.
 • Oyun içinde esc tuşunan altında bulunan tuşa tıklayarak (“) konsolu açıyoruz.
 • Hile kodlarının aktif olması için öncelikle sv_cheats 1 kodunu giriyoruz.
 • Ardından cs go bhop kodu  olan sv_autobunnyhopping 1  kodunu yazıyor ve bunny hopu aktif hale getiriyoruz.

Bunny Nasıl Yapılır?

Bunny yapabilmek için en önemli kural fare topunu kullanıp zıplamaktır. Elinizde bıçak varken Bunny yapmaya başlarsanız hızınız 250’ye kadar çıkacaktır. Devamında ise  zıplayıp yere düştüğünüzde tekrar zıplamalısınız, Cs Go’da en temel hareketlerden biridir. Kodları oyun içinde konsola yazmanız gerekmektedir, yazacağınız kodlar zıplamanızı fare topuna verecektir. Videoyu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Cs go oyununda bunny özelliği oyun içerisinde karakterlerinizin normal yürüme hızından kat be kat daha hızlıdır. Bu sayede oyun içerisinde daha hızlı hareket edebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Cs go oyununa girdiğinizde oyun içerisinde konsolu açarak(” tuşu) “sv_autobunnyhopping 1” kodunu yazarsanız cs go bunny açma kodu aktif olacaktır.

 


CS GO Bunny Kodu Nasıl Açılır?

CS GO bunny kodu, oyun içerisinde konsola yazdığınız bir kod ile çalışmaktadır. Bunun dışında yaptığınız bunny hareketi, koda göre daha yavaş olacaktır. Bunny kodunu açmak için öncelikle sitemizde sizlere verdiğimiz kodu konsola yazmanı gerekmektedir. Konsola yazdıktan ve girişleri sağladıktan sonra yapmanız gereken, zıplamaktır. Bunny kodunu aktif hale getirdikten sonra bunny yapmanız otomatik hale maalesef gelmiyor. Kod sonrası hareketin nasıl yapıldığını öğrenmeniz ve uygulamanız gerekmektedir.

En Hızlı Bunny Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde 2 türlü bunny yapılmaktadır. Bunlardan birisi popüler bir şekilde kullanılan, kodlu bunny’dir. Kod ile kullanılan bunny, sadece izin verilen sunucularda kullanılmaktadır. Bunun dışında rekabetçi modlarda kodu kullanarak, bunny yapamazsınız. En hızlı bunny olarak bilinir, oyun içerisinde doğru hareketleri yaparak, hızınızın 250’ye çıkmasını sağlayabilirsiniz. Diğer bunny ise genellikle profesyonel oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Bilindiği üzere bunny kodu rekabetçi modlarda çalışmıyor bu nedenle profesyonel oyuncular bu olayı kodsuz bir şekilde yapmaya çalışmaktadır. Bunny koduna göre daha yavaş olsa da rekabetçi modlarda sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bunny Hangi Tuşlarla Yapılır?

Bunny kodu genellikle oyuncuların, oyun içerisinde kullandığı yön tuşları ile olmaktadır. Bunların dışında Mouse ile yönünüzü belirleyerek bunny yapmaktasınız. Yani oyun içerisinde w,a,s,d tuşlarının dışında bunny yapmak için mouse’da kullanırsınız.

Counter Strike Bunny Ne Demek?

Bunny kelimesinin İngilizce karşılığı tavşan demektedir. Bunny kelimesinin oyuna eklenmesi ve popüler bir kod haline gelmesi de oyuncuların, oyun içerisinde zıplaması ile gelmiştir. Oyuncular kullandıkları kod ile oyun içerisin zıplıyor ve bu sayede çok hızlı bir şekilde hareket ediyorlar. Yapılan hareketten dolayı bunny kelimesi oyunda bir koda verilmiştir.
Cs Go Bunny Kodu YAPILAN YORUMLAR