Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu

Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu

  1. Ana Sayfa
  2. Cs Go Kodları
  3. Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu

Cs go oyununda duvar arkasından görmenizi sağlayacak kod vardır. Bu sayede rakiplerinizi duvar arkasından nerede olduklarını görebilir ve onlar farkında olmadan karşılarına çıkabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarla oynarken şaka amacıyla kullanılmasıyla ünlü bir koddur.

Cs go duvar arkası arkadaşını görme kodu her sunucuda ve modda çalışmaz, sadece kendi sunucunuz veya kod girme izni olan haritalarda kullanabilirsiniz. Rekabetçi modda kod girerek duvar arkası görmeniz mümkün değildir, bu modda ayarlar için kod girebilirsiniz.

cs go takım arkadaşlarını duvar arkası görme kodu sadece izni olan sunucularda girildiği ve kullanıldığı için ban riski yoktur. kod girişi serbest olan bütün serverlarda kullanacağınız gibi rekabetçi ve basit eğlence modlarında kullanamazsınız.

Kodu aktif etmek için öncelikle oyun içerisinde konsolu açtığınızda “sv_cheats 1” yapmalısınız. Entera tıkladığınız anda bütün oyuncuları duvar, kapı, kutu gibi yerlerin arkasından görebilirsiniz. Yapmanız gereken onların kafasına doğru nişan alıp eğlenmek olacaktır.

Kod açıldığı andan itibaren sadece oyuncular değil bazı yerlerde mavi renkte olmaktadır, bunun nedeni kod ile alakalıdır.

Ayrıca sizlere söyleyebileceğim tek şey her eli kazanmayın çünkü arkadaşlarınız sizleri fark edebilir. Bu durumda onlarında açtığını düşünün, açtığınız kodun hiç bir eğlencesi kalmaz.

Ayrıca arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların, bu kodu açabileceğini sakın unutmayın. Cs Go Duvar Arkası Görme Kodunu kapatmak için “sv cheats 0” yazmanız yeterli olacaktır.

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır ?

  • Kod girişi açık olan bir sunucuya giriş yapıyoruz.
  • Konsola giriyoruz, büyük ihtimal escnin altında olan tuşa ile çalışıyor.
  • Konsola sv_cheats 1 yazıp enter tuşuna basıyoruz.
  • Ardından r_drawothermodels 2 kodunu da yazıp enter tuşuna tıklıyoruz.
  • Yaptığınız işlemler sonrası kod aktif oluyor ve çalışmaya başlıyor. Bu sayede oyuncuları veya arkadaşlarınızı duvar arkasından görebilirsiniz.

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Kapatılır?

  • Eğer sıkılıp kapatmak isterseniz yapmanız gereken yine aynı şekilde ilk olarak konsolu açın
  • Konsola sv_cheats 0 yazıp enter tuşuna tıklamanız sizin kullandığınız, Cs Go Duvar Arkası Görme Kodunu kapatmanızı sağlayacaktır.


Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu YAPILAN YORUMLAR