Cs Go Para Verme Kodu

Cs Go Para Verme Kodu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Cs go oyunu içerisinde alınabilecek paraları ayarlayan kodlar bulunmaktadır. Oyun içerisinde verilen paraları fazla bulabilir veya az bulabilirsiniz bu kodlar yardımıyla bunları ayarlayabilir ve istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Oyuncuların başlangıçta aldığı parayı, oyunculara verilen ödül parasını ve takıma verilen ödül parası gibi özelliklere etki yapan cs go para verme kodu vardır.

Cs Go Para Verme Kodu Nasıl Yapılır ?

  • mp_startmoney “X” = Konsolu açarak bu kodu yazarsanız oyuncuların round başlangıcında aldığı para X yazan yere yazdığınız değer kadar olur. Örneğin mp_startmoney “600” yazarsanız oyuncuların başlangıçta alacağı para miktarı 600 olur.
  • mp_playercashawards X = Konsolu açarak bu kodu yazarsanız oyuncuların aldığı ödül parasını ayarlarsınız. Kodda verilen X yerine 1 yazarsanız rount bitiminde oyuncular ödül parası alır. Eğer X yerine 0 yazarsanız oyuncular ödül parası almaz.
  • mp_teamcashawards X = Konsolu açarak yazılan bu kod takımın round bitiminde aldığı ödül parasını ayarlar. Kodda verilen X yerine 1 yazarsanız rount bitiminde takım ödül parası alır. Eğer X yerine 0 yazarsanız takım ödül parası almaz.
  • mp_maxmoney “X” = Konsolu açarak bu kodu yazarsanız oyuncuların sahip olabilecekleri en fazla parayı ayarlamış olursunuz. Oyuncular X yerine yazılan değer kadar en fazla paraya sahip olabilir. Örneğin mp_maxmoney “1500” yazarsanız oyuncular en fazla sahip olabilecekleri para 1500 oluyor.
Cs Go Para Verme Kodu YAPILAN YORUMLAR