Cs Go Bot Atma Komutları - Tablet Adam

Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot ekleme kodu

Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot Ekleme

Cs 1,6 (efsane olduğu için) ve bütün sürümlerinde kod ile oyuna istediğimiz kadar bot ekleyebilir ve hepsini aynı anda oyundan atabilirdik. Bildiğimiz üzere Valve 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için ücretli olarak sunmuştu. Üzerinden tam olarak 5 yıl geçti. Yayınlandığı günden beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunda herkesin merak ettiği soru.

Eski sürümlerde olduğu gibi Cs Go’da kodlar ile oyunumuza ekleyebiliyor muyuz? Öncelikle Cs Go önceki sürümlere göre birçok değişikliğe gitti; yani ateş etme mekanizmasına kadar neredeyse her şeyi değiştirdi oyuna yeni başlayanlar için alışması biraz zor oluyor neyse konumuza dönelim. Cs Go‘da oyuna kod ile bot ekleyebiliyorsunuz. Peki, bu olay Cs Go sürümünde nasıl çalışıyor?  Aşağıda vereceğim kodları oyun içinden konsola yazarak çalıştırabilirsiniz.

 

Cs Go Bot Atma Kodu

Vereceğim kodları konsola yazarak çalıştırabilirsiniz. Steam ara yüzüne girdikten sonra Cs Go’yu çalıştırıyoruz, ardından botlarla çevrimdışı moduna giriyoruz. Rekabetçi ve diğer modlarda bu kodlar çalışmaz yani normal oyuncular ile maça girdiğinizde oyuna bot ekleyemezsiniz ama botlar ile çevrimdışı modunda istediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz. 32 botu geçmemek üzere, aşağıdaki adımları takip ederek oyununuza bot ekleyebilirsiniz.

Cs Go Da Bot Atma

  • Bot_quota x” kodunu yazdığınız takdirde, sizin ve karşı takıma eşit  miktarda botları atıyor. Örnek olarak 22 yazdınız Ct takımına 11, T takımına 11 olmak üzere 22 tane bot atar.
  • Eğer  oyunda 1 vs x sayısına oynamak istiyorsanız. “bot_add_t X / bot_add_ct X”  x yerine ne kadar botla oynamak istiyorsanız onu yazın.Bonus

Mp_autoteambalance 0: Bot attığınızda iki takımda eşit değil eşitlemeyi sağlar.

Mp_limitteams 0: Maksimum bot sayısı

Bot_kick: Bütün botları oyundan atarsanız."Cs Go Bot Atma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
238 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: