Cs Go Bot Atma Komutları - Tablet Adam

Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot ekleme kodu

Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot Ekleme

Cs 1,6 (efsane olduğu için) ve bütün sürümlerinde kod ile oyuna istediğimiz kadar bot ekleyebilir ve hepsini aynı anda oyundan atabilirdik. Bildiğimiz üzere Valve 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için ücretli olarak sunmuştu. Üzerinden tam olarak 5 yıl geçti. Yayınlandığı günden beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunda herkesin merak ettiği soru.

Eski sürümlerde olduğu gibi Cs Go’da kodlar ile oyunumuza ekleyebiliyor muyuz? Öncelikle Cs Go önceki sürümlere göre birçok değişikliğe gitti; yani ateş etme mekanizmasına kadar neredeyse her şeyi değiştirdi oyuna yeni başlayanlar için alışması biraz zor oluyor neyse konumuza dönelim. Cs Go‘da oyuna kod ile bot ekleyebiliyorsunuz. Peki, bu olay Cs Go sürümünde nasıl çalışıyor?  Aşağıda vereceğim kodları oyun içinden konsola yazarak çalıştırabilirsiniz.

 

Cs Go Bot Atma Kodu

Vereceğim kodları konsola yazarak çalıştırabilirsiniz. Steam ara yüzüne girdikten sonra Cs Go’yu çalıştırıyoruz, ardından botlarla çevrimdışı moduna giriyoruz. Rekabetçi ve diğer modlarda bu kodlar çalışmaz yani normal oyuncular ile maça girdiğinizde oyuna bot ekleyemezsiniz ama botlar ile çevrimdışı modunda istediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz. 32 botu geçmemek üzere, aşağıdaki adımları takip ederek oyununuza bot ekleyebilirsiniz.

Cs Go Da Bot Atma

  • Bot_quota x” kodunu yazdığınız takdirde, sizin ve karşı takıma eşit  miktarda botları atıyor. Örnek olarak 22 yazdınız Ct takımına 11, T takımına 11 olmak üzere 22 tane bot atar.
  • Eğer  oyunda 1 vs x sayısına oynamak istiyorsanız. “bot_add_t X / bot_add_ct X”  x yerine ne kadar botla oynamak istiyorsanız onu yazın.Bonus

Mp_autoteambalance 0: Bot attığınızda iki takımda eşit değil eşitlemeyi sağlar.

Mp_limitteams 0: Maksimum bot sayısı

Bot_kick: Bütün botları oyundan atarsanız."Cs Go Bot Atma" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
119 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: