Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot Atma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Cs Go Bot ekleme kodu

Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot Ekleme

Cs 1,6 (efsane olduğu için) ve bütün sürümlerinde kod ile oyuna istediğimiz kadar bot ekleyebilir ve hepsini aynı anda oyundan atabilirdik. Bildiğimiz üzere Valve 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için ücretli olarak sunmuştu. Üzerinden tam olarak 5 yıl geçti. Yayınlandığı günden beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunda herkesin merak ettiği soru.

Eski sürümlerde olduğu gibi Cs Go’da kodlar ile oyunumuza ekleyebiliyor muyuz? Öncelikle Cs Go önceki sürümlere göre birçok değişikliğe gitti; yani ateş etme mekanizmasına kadar neredeyse her şeyi değiştirdi oyuna yeni başlayanlar için alışması biraz zor oluyor neyse konumuza dönelim. Cs Go‘da oyuna kod ile bot ekleyebiliyorsunuz. Peki, bu olay Cs Go sürümünde nasıl çalışıyor?  Aşağıda vereceğim kodları oyun içinden konsola yazarak çalıştırabilirsiniz.

 

Cs Go Bot Atma Kodu

Vereceğim kodları konsola yazarak çalıştırabilirsiniz. Steam ara yüzüne girdikten sonra Cs Go’yu çalıştırıyoruz, ardından botlarla çevrimdışı moduna giriyoruz. Rekabetçi ve diğer modlarda bu kodlar çalışmaz yani normal oyuncular ile maça girdiğinizde oyuna bot ekleyemezsiniz ama botlar ile çevrimdışı modunda istediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz. 32 botu geçmemek üzere, aşağıdaki adımları takip ederek oyununuza bot ekleyebilirsiniz.

Cs Go Da Bot Atma

  • Bot_quota x” kodunu yazdığınız takdirde, sizin ve karşı takıma eşit  miktarda botları atıyor. Örnek olarak 22 yazdınız Ct takımına 11, T takımına 11 olmak üzere 22 tane bot atar.
  • Eğer  oyunda 1 vs x sayısına oynamak istiyorsanız. “bot_add_t X / bot_add_ct X”  x yerine ne kadar botla oynamak istiyorsanız onu yazın.Bonus

Mp_autoteambalance 0: Bot attığınızda iki takımda eşit değil eşitlemeyi sağlar.

Mp_limitteams 0: Maksimum bot sayısı

Bot_kick: Bütün botları oyundan atarsanız.

Cs Go Bot Atma YAPILAN YORUMLAR