cs go bot atma

Cs Go Bot Atma

  1. Ana Sayfa
  2. Cs Go Kodları
  3. Cs Go Bot Atma

Cs Go Bot Ekleme Nedir?

Cs 1,6 ve bütün sürümlerinde kod ile oyuna istediğimiz kadar bot ekleyebilir ve hepsini aynı anda oyundan atabilirdik. Bildiğimiz üzere Valve 21 ağustos 2012 yılında oyuncular için cs go oyununu ücretli olarak sunmuştu. Bot ekleme Counter Strike oyununun eski sürümlerinden beri süregelen bir özelliğidir. Her Cs oyuncusu bu tarz kodları bilir ve kullanmaktan hiç çekinmez.

Oyun içerisinde bot atmak için, sunucu sahibi veya çevrim dışı olarak oyunu açmanız gerekmektedir. Bunun dışında oyun içerisinde bot atmanız mümkün değildir.  Yayınlandığı günden beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta olan oyunda herkesin merak ettiği soru.

Eski sürümlerde olduğu gibi Cs Go’da kodlar ile oyunumuza bot ekleyebiliyor muyuz?

Öncelikle Cs Go önceki sürümlere göre birçok değişikliğe gitti; yani ateş etme mekanizmasına kadar neredeyse her şeyi değiştirdi.  Cs Go’da oyuna kod ile bot ekleyebiliyorsunuz. Peki, bu olay Cs Go sürümünde nasıl çalışıyor?  Aşağıda vereceğim kodları oyun içindeyken konsola yazarak çalıştırabilirsiniz. Oyunu çevrim dışı bir şekilde oynamak içi, oyuncular botlara ihtiyaç duyar. Botlar sayesinde sınırsız bir şekilde istediğiniz harita da oyun oynayabilmektesiniz.

Cs Go Bot Atma Kodu Nasıl Yapılır?

Steam ara yüzüne girdikten sonra Cs Go’yu çalıştırıyoruz, ardından botlarla çevrimdışı moduna giriyoruz. Rekabetçi ve diğer modlarda bu kodlar çalışmaz yani normal oyuncular ile maça girdiğinizde oyuna bot ekleyemezsiniz ama botlar ile çevrimdışı modunda istediğiniz kadar bot ekleyebilirsiniz. 32 botu geçmemek üzere, aşağıdaki adımları takip ederek oyununuza bot ekleyebilirsiniz. Bunların dışında eğer sunucu sahibiyseniz veya yetkili bir rütbedeyseniz, oyun içerisine kodlar ile bot ekleyebilmektesiniz.

  • Bot_quota x kodunu yazdığınız takdirde, iki takımada eşit miktarda bot atıyor. Örnek olarak x yerine 22 yazdınız Ct takımına 11, T takımına 11 olmak üzere 22 tane bot atar.
  • Eğer  oyunda 1 vs x sayısına oynamak istiyorsanız. bot_add_t X / bot_add_ct X  x yerine ne kadar botla oynamak istiyorsanız onu yazın.

Botlarla İlgili Diğer Kodlar

Mp_autoteambalance 0: Bot attığınızda iki takımda eşit değil eşitlemeyi sağlar.

Mp_limitteams 0: Maksimum bot sayısı

Bot_kick: csgo bot kick kodu ile Bütün botları oyundan atarsanız.

Cs go en güçlü bot ekleme

  • Öncelikle Cs go oyununda çevrimdışı oyunlardan birine giriyoruz. Yani botları aktif edebileceğimiz yerlere giriyoruz.
  • Ardından konsolu açıp bot_add_t power veya bot_add_ct power yazıp enter tuşuna basıyoruz.
  • Artık oyundaki en güçlü botu oyuna eklemiş oldunuz.
  • Cs go botları kickleme kodu ile yani Bot_kick ile oyundan atabilirsiniz.

 


Cs Go Bot Atma YAPILAN YORUMLAR