Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Oyun İndir
 3. Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 Nedir? Ne İşe Yarar?

Euro truck simulator 2 indir, SCS Software firması tarafından geliştirilen ve 19 Ekim 2012 tarihinde yayımlanan kamyon simülasyonudur. Windows, macos ve Linux işletim sistemleri için çıkartılmıştır. Günümüzde özellikle ülkemizde birçok oyuncu tarafından oynanan Euro truck simulator 2 oyunu ücretli bir oyun olarak bilinmektedir.

Her çocuğun hayalinde olan şoförlük mesleğinin, oyun platformlarında vücut bulmuş hali olan euro truck simulator, yeni oyunu euro truck simulator 2 ile gönüllerde taht kurmayı başardı. Başarılı grafikleri ve telif hakkını satın alarak bire bir aynısını yaptığı tırları ile kullanıcıya, mükemmel bir oyun zevki yaşatıyor.

Güncel olarak Türkiye haritasının eklenmesi ülkemizde birçok oyuncunun dikkatini çekmiş olacak ki oyunda satın almalar ve indirme işlemleri çoğalmış durumda. Oyun içerisinde gerçek dünyadan 7 adet lisanlı tır bulunmaktadır, bunlar; Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault ve Mercedes- Benz markalarıdır. Scs software firması yaptığı güncellemeler ile oyunda bulunan birçok hatayı giderirken aynı şekilde bir sürü yenilik getirmektedir. Bunlardan biride geçtiğimiz günlerde Türkiye haritasının oyuna eklenmesi diyebiliriz.

Türkiye haritasında şimdilik, Edirne, Tekirdağ ve İstanbul Avrupa Yakası bulunmaktadır. Ancak ilerleyen dönemlerde bu sayının artacağından eminiz. Bilindiği üzere ETS 2 oyununun ülkemizde büyük bir oyuncu kitlesi var, bu sebeple yapımcı firma Turkish Paint Jobs Pack(Türkiye Boya Paketi) güncellemesini oyuna eklemiştir.

SCS Software şirketi ETS 2 oyunu öncesinde birçok tır simülasyon oyunu çıkarmıştır. Oyunun bu kadar iyi grafiklere ve oynanış biçimine sahip olmasını aslında yapılan bu eski oyunlara borçluyuz. 18 Wheels of Steel serisi, Euro Truck Simulator, German Truck Simulator oyunlarının yapımcı firması olarak bilinen SCS Software Ets 2 oyununu çıkartarak kamyon simülasyonlarına çağ atlatmıştır.

 Euro Truck Simulator 2 İnceleme

– Gelişmiş grafikleriyle, daha gerçekçi bir deneyim sunuyor.

– Bire bir aynısı yapılan tırlar ile kullanıcılar, heveslerini sonuna kadar alıyor.

– İster offline ister online modunu seçerek oynayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Eleştiri

– Oyun belli bir süre zarfından sonra kullanıcıyı sıkabiliyor.

– Oyun içinde trafik daha gerçekçi olabilirdi.

– Online modunda hile yapmak çok kolay olduğu için oyunun hiçbir anlamı kalmıyor.

Yüzde 95 beğendiğimiz bu simülasyon oyununu herkese tavsiye ederiz.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl Oynanır?

Oyun başlangıcında, oyuncuları Türkçe ara yüz karşılıyor. Bu arayüzde oyuncular kendi profillerini hazırlayarak oyuna giriş yapmaktadır. Profil bilgileri oyun içerisinde bulunan şirketinizin ve sizin bilgilerinizi yansıtmaktadır. Bu sebeple doğru bir şekilde girilmesi gerekiyor. Oyuncular bilgilerini güncelleyip oyuna giriş yaptığında oyunu ve yolculukları öğrenmek adına kısa bir taşıma görevi karşılamaktadır.

Bu görevi başarıyla tamamlayan oyuncular, tır satın almak adına mağazalara yönelmektedir. Bu sayede oyuncunun başta oluşturduğu şirket üzerine yeni bir tır almaktadır. Yeni alınan bu tır sayesinde oyuncu yeni işler bulmakta ve para kazanmaktadır. Kazanılan bu paralar ile şirketine yeni işçiler alabilir ve şirketini büyütebilirsin.

Euro Truck Simulator 2 Nasıl Kurulur?

 • Öncelikle sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunu indirmelisiniz.
 • İndirilen oyun klasörünü bilgisayarınızda başka bir (rar olduğu için) klasöre çıkartmalısınız.
 • Ardından oyunun setup dosyasını bulmalı ve çalıştırmalısınız.
 • Setup üzerinden kurulacak yeri seçip oyunu önerilen bir şekilde kurmalısınız.
 • Son olarak oyunun kurulu olduğu klasöre crack dosyasını atarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

 

Euro Truck Simulator 2 İnceleme

 

Euro Truck Simulator 2 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Euro Truck Simulator 2 İndir Sistem Gereksinimleri


 • Minimum:
 • OS: Windows 7
 • Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
 • Memory: 4 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
 • Hard Drive: 3 GB
 • Önerilen:
 • OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
 • Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
 • Memory: 6 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)
 • Hard Drive: 3 GB
Euro Truck Simulator 2 İndir YAPILAN YORUMLAR