Fifa 2003 İndir

Fifa 2003 İndir

Fifa 2003 Nedir? Ne İşe Yarar?

Fifa 2003, EA Sports tarafından geliştirilen ve 2003 senesinde yayımlanan futbol oyunudur. Çok ve tek oyunculu oyun modları ile PlayStation, Microsoft Windows, Game Boy Advance, GameCube, PlayStation 2, Xbox ve Cep telefonu plartormları için çıkartılmıştır.

2003 senesinde piyasaya bomba gibi düşen ve en efsane fifa serilerinden olan fifa 2003, fifayı oyun severlere sevdiren serilerden biri olmuştur. Fifa 2003 EA sports’un yaptığı en iyi işlerden biri olduğu aşikâr. Oyun pek çok dilde piyasaya sürüldü. Türkiye’ye ise aynı yıl gelen oyun pek çok oyun sever tarafından beğenildi.

2003 yılında bulunan futbol oyunları arasında grafikleri ve oynanış biçimi ile adından söz ettirmeyi bilen bir oyun olmuştur Fifa 2003. Dünya genelinde bulunan birçok lig ve takımı oyuna dâhil etmiştir. En önemlisi Türkiye ligini ekleyerek, Türk oyuncuların kalbini çalmıştır diyebiliriz.

Fifa 2003 Türkiye Ligi Yaması

Oyunun orijinal halinde Türkiye ligi olmamasına karşın Türkiye ligi yaması oyun severler tarafından geliştirilmiştir. Oyun Türkiye ligi yaması ile daha eğlenceli hale gelmiştir. Türkiye ligi yamasından sonra oyunda 2003 senesinde bulunan Türk takımları yer aldı. Oyunun Türkiye ligi yamasından sonra Türkçe yaması da geliştirilmiştir. Ve oyun tamamen Türkçe olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Fifa 2003 Nasıl Oynanır?

Fifa 2003, oyununa giriş yapıldığında bizleri Türkçe bir arayüz karşılıyor. Bu arayüz üzerinden oyuncular, çok oyunculu veya tek oyunculu olarak oyunu oynamaktadır. Bir futbol oyunu olduğunu düşünürsek, müsabakaların sadece iki kişi arasında oynanacağını anlarız.

Oyuncular, oyuna girmeden hemen önce oynayacakları takımları seçmeleri gerekiyor. Hangi oyun moduna giriş yapmak isterlerse istesinler, mutlaka takım seçmek gerekiyor. Takım seçme işlemleri tamamlandıktan sonra saha dizilişi ve taktikleri ayarlıyor ve oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyun içerisinde yön tuşları ve “w, a, e, s, d, q” tuşları ile oyunu oynamaktasınız.

Bunun dışında oyunda birde menajerlik yani hikâye bölümü vardır. Kullanıcılar bu bölümden istedikleri takımı seçerek, o takımın antrenörlüğünü yapıyor. Takımların antrenmanını, transferlerini ve bütçesini kontrol eden bir teknik direktörlük yapıyorsunuz. Takımınızı şampiyon yapmak ve daha iyi yerlere getirmek için oyunu iyi oynamanız ve iyi transferler yapmanız gerekiyor.

Fifa 2003 Nasıl Kurulur?

  • Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile fifa 2003 oyununu indirin.
  • İndirilen fifa 2003 oyununu rar dosyasından çıkarın ve kurulum yani setup dosyasını çalıştırın.
  • Kurulum uygulaması çalıştığında, kurulum işlemlerini tamamlamanız halinde oyuna giriş yapmaktasınız.
  • Bunun dışında eğer oyunu kuramadıysanız, sayfamızda bulunan kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

 

Fifa 2003 İnceleme

 

Fifa 2003 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Fifa 2003 İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2000 7 8
  • İşlemci: 350 MHz Pentium 2 CPU ve üstü
  • Ekran Kartı: 3D destekli 16 MB ve üzeri
  • Ram Bellek: 64 MB / DirectX: 8.1 /
  • Boş alan: 400 MB
Fifa 2003 İndir YAPILAN YORUMLAR