Kanal D Tv İndir

Kanal D Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Kanal D Tv İndir

Kanal D Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

Kanal d uygulaması Demirören Tv holding tarafından geliştirilen ve markete sunulan uygulamalardan biridiri. Kanal d uygulamasında canlı yayın ve kanal d dizileri yer almaktadır. Bu dizileri bu uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz. Kanal d dizilerini sevenler için artık hızlıca izleyebilecekleri bir uygulama olan kanal d uygulamasında kanalın yayın akış bilgilerine de ulaşmanız mümkün. Ayrıca dizi fragmanlarına da yine bu uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Uygulama da zaman zaman reklamlar da bulunuyor. 23 MB’lik boyutu ile telefonlara indirilen Kanal D uygulaması zaman zaman belirli periyotlar eşliğinde ise güncellenmektedir. Yaklaşık 1 milyonu aşkın olan izlenmesi ile 3.4.22 sürümü ile kullanıcıların hizmetinde. Akıllı telefonlara uyumlu olarak indirilen kanal d uygulaması en çok tercih edilen uygulamalardandır.

Kanal D Tv Nasıl Kullanılır?

Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza kanal d tv üzerinde yayınlanmış bütün yapımları görmektesiniz. Hatta bunlarla ilgili yeni fragmanları ve haberleri uygulama üzerinden görebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan bütün yapımları izleyebilmek için, ilgili yapımın resmine bir kez tıklamanız gerekiyor. Bu sayede istediğiniz dizi veya filmi uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Bunun dışında kanal d’nin yaptığı canlı yayını, canlı yayın bölümünden izleyebilirsiniz.

Uygulama temel olarak dijital televizyon gibi kurgulanmıştır. Yani netflix ve benzeri uygulamalar nasıl kullanılıyorsa, kanal d tv uygulaması da aynı şekilde kullanılmaktadır. Uygulamayı sitemizden indirerek, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kanal D Tv İle Neler Yapılabilir?

Kanal d Tv uygulaması, ülkemizde yayın hayatına devam eden kanal d kanalının mobil uygulamasıdır. Android cihazlar için geliştirilen, kanal d tv uygulaması üzerinden eskiye dönük bütün dizi bölümlerini izleyebilirsiniz. Kanal d genelinde yayınlanmış bütün eski yapımları uygulama üzerinden ücretsiz olarak izleyebilmektesiniz.

Bunların dışında uygulama ile kanal d canlı yayınını takip edebilirsiniz. Uygulama genel olarak kanal d tv üzerinde yayınlanan bütün yapımları içerisinde barındırır. Yayınladığı yapımlar hakkında haber verir.

Kanal D Tv Nasıl Kurulur?

 • Kanal D tv uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirin.
 • İndirdiğiniz APK dosyasını mobil cihazlarınıza aktarın.
 • Ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver ayarını yapın.
 • Son olarak indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırarak, kurulum işlemlerini yapın.

Kanal D Tv İnceleme

 


Kanal D Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 23M
 • Yükleme Sayısı: 1.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 3.4.22
 • Sunan: Demirören TV Holding
Kanal D Tv İndir YAPILAN YORUMLAR