Kodi Tv İndir

Kodi Tv İndir

Kodi Tv Hakkında Ön Bilgi

Comedy night oyunu hakkında ön bilgilendirme yapılacak olursa, Komedi sevenleri açısından kodi tv uygulamasının aracı olduğu ve akıllı cihazlarda zevkle oynayabilecekleri bir oyun var.

Comedy night oyununda yarışacak olan kişiler komedi şovu yapmak suretiyle rakiplerinden daha fazlaca yüksek puan alma amacı vardır. Ancak oyuncular bu oyunu oynayarak kendi komedi şovunu yaparak rakiplerinin önüne geçip daha yüksek  kalitede bir şov sergilemek zorunluluğu bulunur.

Comedy night oyunundaki kişiler komedi performansları göstererek jüri üyelerini ve seyircileri etkileyerek yüksek puanlar alması gerekir. Kişiler sergileyecekleri performanstan sonra seyircilerin acımasız yorumları karşısında  verecekleri tepki de bir hayli ilginç olacaktır.

Kendine güveni tam olan ve kendi komedi şovunu yapıp rakipleri karşısında bir mücadele içinde olacaktır. İsteyen kişiler akıllı cihazlarına Comedy Night uygulamasını indirip bu oyunu oynamaya başlayabilir.

Uygulama kişilerin şovlarını yüksek görüntüyle ve sesle kalitesi en yüksek seviyede yayınlanmaktadır. Kendine güvenenler komedi şovlarını yapmak isteyen kişiler uygulamayı ücretsiz olarak indirip hemen başlayabilir.

Kodi Tv İnceleme

 

Kodi Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Kodi Tv İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 58 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Yayımcı: Team XBMC
Kodi Tv İndir YAPILAN YORUMLAR