Mobil Tv İndir

Mobil Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Mobil Tv İndir

Mobil Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

Mobil TV, bütün akıllı cihazlarda (akıllı telefon, tablet vs.) televizyona ihtiyaç duymadan kanalları izleyebileceğiniz uygulamadır. Bunun yanında radyo kanallarının yayını da yer almaktadır.

Mobil tv adından da anlaşılacağı gibi android işletim sistemli mobil cihazlar televizyon görevi gören bir uygulamadır. Kullanıcıların televizyon izleme işlemini mobil cihazları üzerinden yapsın diye geliştirilmiştir. Çoğunlukla Türk kanalları bulunur, bunun sebebi Türk yazılımcılar tarafından çıkartılmasıdır. Kaliteli arayüzü ile günlük yayın akışını izleyebileceğiniz nadir televizyon uygulamalarından birisidir.

Mobil TV’nin Özelikleri Nelerdir?

Mobil TV uygulaması, Android işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarda kullanılan bir uygulamadır. İstediğiniz mekânda televizyon izleme keyfini mobil tv donmadan ve sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu uygulama diğer benzeri uygulamalara nazaran daha sorunsuz çalışan ve özellikli bir uygulamadır. Kullanıcılarına favori kanalları ekleme olanağı da sunar..

Televizyon izleme keyfinin yanında radyo yayınlarını dinleyebilme özelliği de kullanıcılara sunulmaktadır. Sizde istediğiniz her mekânda televizyon ve radyo keyfi yaşamak istiyorsanız mobil tv uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mobil Tv Nasıl Kullanılır?

Mobil Tv canlı yayın yapan bir uygulamadır. Mobil cihazlarınıza kurduğunuz mobil tv uygulamasını kullanabilmek aslında çok kolaydır. Mobil tv üzerinde 40’a yakın kanal bulunmaktadır. Bu kanallar arasında izleme yapabilmek için seçim yapmanız gerekiyor. Öncelikle uygulamaya giriş yaptığınızda örnek olarak ATV kanalını izlemeniz için, ATV logosuna tıklamanız gerekiyor. Uygulama içerisinde bazı reklamlar bulunuyor, bu reklamları geç diyerek, canlı yayınları kesintisiz izleyebilirsiniz.

Mobil Tv İle Neler Yapılabilir?

Mobil tv uygulaması Türkiye’de yayın yapan ücretsiz kanalları, ücretsiz bir şekilde insanlara sunan bir uygulamadır. Kullanıcılar mobil tv üzerinden canlı yayınları internet aracılığı ile izleyebilmektedir. İnsanlar mobil tv ile Türkiye’de yayın yapan 40’a yakın kanalı ücretsiz olarak izleyebilmektedir.

Mobil Tv Nasıl Kurulur?

 • Mobil Tv uygulamasının APK sürümünü sitemizden ücretsiz olarak indirip, mobil cihazlarınıza aktarın.
 • Uygulamanın kurulumunu çalıştırmadan önce bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekiyor. Bunun İçin ayalarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver adımlarını takip etmeniz yeterlidir.
 • Son olarak uygulamanın APK dosyasını çalıştırın ve kurulumun bitmesini bekleyin.
 • Uygulama kurulduğunda otomatik olarak ana ekranınıza gelecektir.

 

Mobil Tv İnceleme


Mobil Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 12 MB
 • Yükleme Sayısı: 100.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 10.8.15
 • Sunan: CABLE & WIRELESS
Mobil Tv İndir YAPILAN YORUMLAR