Reality Tv İndir

Reality Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Reality Tv İndir

Reality Tv  Nedir? Ne İşe Yarar?

Reality Show bir tür gösteri ve tv şovudur. Amerika’da yaygın olan bu şov ülkemizde de oldukça sevilmektedir. Reality Tv işte bu şov severlerin isteğine cevap veren bir uygulamadır.

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve şov dünyasının diğer temsilcileriyle ücretsiz yoldan tanışmanın yolu Reality Tv uygulamasını kullanmaktır. Basit tasarlanan arayüzü bizlere iyi bir kullanıcı deneyimini yaşatıyor.

Reality Tv izlemenin önemli yanlarından bir tanesi bu imkanın tüm ülkelere ulaşma yolu olmasıdır. Daha güzeli ise bunun ücretsiz bir şekilde bizlere sunulmasıdır. Reality Tv Apk sayesinde Android platformundaki tüm kullanıcılar bu güzel imkandan faydalanabiliyor. Şovların yanı sıra yerli ve yabancı kanalları izleme fırsatı da veren bu uygulama kulağa kötü gelmiyor.

Reality Tv, ABD ve Show dünyasının diğer Reality Showlarının yanında spor, belgesel ve sinema kanallarını sizlere uygulama üzerinden sunan bir uygulamadır. Bunların dışında dünya genelinde yayınlanan dizi ve filmleri içinde barından bir televizyon uygulamasıdır. Takip ettiğiniz popüler dizleri, hiçbir ücret vermeden Reality tv uygulaması ile izleyebilirsiniz.

Reality Tv Nasıl Kullanılır?

Reality Tv, Show programı olarak bilinse de temelde dizi ve film yayınlamakta olan online televizyon uygulamasıdır. Uygulamayı mobil cihazlarınıza indirip kurduktan sonra uygulamayı açın.

Karşınıza ulusal, spor, sinema, belgesel, çocuk ve film gibi kanal kategorileri gelecektir. Bu kategorilere üzerinden izlemek istediğiniz tür için seçim yapmanız gerekiyor. Kategorinin içerisinde girildiğinde kanal isimleri karşımıza çıkmaktadır. Bu kanallar arasında geçiş yaparak izlemek istediğiniz bütün her şeyi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Reality Tv  Nasıl Kurulur?

 • Reality Tv uygulamasını sitemizde bulunan hemen indir butonu ile mobil cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor. Eğer bilgisayar üzerinden indirme yapıyorsanız mutlaka mobil cihazlarınıza atmanız gerekmektedir.
 • Ardından mobil cihazlarınızın ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver adlı ayarını yapın. Bu ayar uygulamayı yükleyebilmek için gereklidir.
 • Son olarak indirdiğiniz dosyanın üzerine gelin ve kurulum işlemlerine başlayın.
 • Bu adımlar sonrasınıda Reality TV uygulaması otomatik olarak kurulacaktır.

 

Reality Tv İnceleme

Reality Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Reality Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 6 Mb
 • Yükleme Sayısı: 100.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: v1.0
 • Sunan: reality tv
Reality Tv İndir YAPILAN YORUMLAR