Lord Of The Rings Return Of The King Game İndir

Lord Of The Rings Return Of The King Game İndir

Lord Of The Rings Return Of The King Game Nedir? Ne İşe Yarar?

The Lord Of The Rings Return Of The King Game, EA Redwood Shores tarafından geliştirilerek Microsoft Windows, PlayStation 2, Game Boy Advance, GameCube, Xbox, Mobil, OS X platformlarında yayımlanmıştır. Oyun, yüzüklerin efendisi kralın dönüşü adlı filmi referans gösterilerek yapılmıştır. Filmde bahsedilmeyen hiçbir şey oyunda da gösterilmemiştir. Oyun içerisinde oynanabilir 11 film karakteri bulunuyor, bunlar kısaca; Gandalf, Aragorn, Legolas, Gimli, Frodo, Faramir, Pippin, Merry, Sam, Éowyn ve Gollum karakterleridir. Oyuncular her karakterin özel güçleri sayesinde görevleri ve savaşları rahatlıkla geçebilmektedir.

Yüzüklerin Efendisi serisi gerek kitapları gerekse de filmleri ile dünyada en çok sevilen serilerin başında geliyor. Yüzüklerin efendisi serisini ve özellikle de son film olan Kralın Dönüşü adlı üçüncü filmi seviyorsanız Lord of the Rings Return of the King Game oyununu sevebilirsiniz. Oyunun konusu Kralın Dönüşü filmi ile neredeyse tamamen aynı. Gandalf, Legolas, Gimli ve Aragorn gibi başkahramanları zamanı geldiği zaman siz kontrol edeceksiniz.

Oyundaki Irklara Hakim Olun

Oyunda üçüncü şahıs olarak yer alıyorsunuz. Oyun içerisinde elfler, cüceler ve insanlar gibi orklar da bulunuyor. İyi ırklardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz ve oyun ilerledikçe Gandalf, Gimli ve benzeri diğer kahramanları da yönetebiliyorsunuz. Oyun ücret vermeden indirilebiliyor.

Lord Of The Rings Return Of The King Game Nasıl Oynanır?

The Lord Of The Rings Return Of The King Game oyununa giriş yaptığımızda bizleri çok çok basit bir arayüz karşılamaktadır. Arayüz üzerinden çok ve tek oyunculu oyun modlarına giriş yapabilirken, hikâye moduna da giriş yapabilmekteyiz. Oyun başlangıcında ilk olarak yerine getirmemiz gereken bölümü ve karakterimizi seçiyoruz. Bu bölümler filmin bazı sahnelerinden alıntı yapılarak oyuna dâhil edilmiştir. Her karakterimizin farklı özellikleri bulunuyor. Yani gandalf büyü yapabilirken, frodo görünmez olabiliyor. Aynı şekilde diğer karakterlerimizin de bazı özellikleri mevcuttur.

Oyuncular bir bölüm geçtiğinde diğer bölüm açılmaktadır. Bölümler çoğunlukla filmin sahnelerine göre yapılmıştır. Filmin başlangıcı, ortası ve sonu oyunla aynı şekilde gitmektedir. 3. şahıs olarak yönettiğimiz karakterimizde bazı kilitli özellikler bulunuyor, bu özellikleri seviye atlayarak açabilmekteyiz.

Oyun içerisinde geçtiğimiz her bölüm ve kazandığımız her savaş sonrasında karakterlerimiz seviye atlamaktadır. Bu seviyeler sayesinde yeni yetenekleri açılıyor ve daha güçlü bir hale geliyorlar. Bu arada amaç karakterimizi sıfırdan alıp en güçlü haliyle oyunu bitirebilmektedir.  Oyun genel olarak, karakter seçip bölüm geçmek üzerine kurgulanmıştır. Bölümler bazı karakterlerimize özel olarak yapılmıştır. Bazı bölümler ise her karakter tarafından oynanabilmektedir.

Lord Of The Rings Return Of The King Game Nasıl Kurulur?

 • Bilgisayarınıza sanal sürücü programlarından birisini kurun.
 • Ardından sitemizden The Lord Of The Rings Return Of The King Game oyununu ücretsiz olarak indirin.
 • İndirdiğiniz oyun dosyasını rardan çıkartarak cd1 dosyasını sanal sürücü programları ile açın.
 • Kurulum işlemlerini yaparak ardından Cd2 adlı dosyayı seçiyor ve kurulumu tamamlıyoruz.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra crack dosyamızı oyunun kurulu olduğu klasöre atıyoruz.
 • Bu işlemler sonrasında oyuna giriş yapabilmektesiniz. Eğer kurulum işlemlerini yapamadıysanız sitemizde ki kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Lord Of The Rings Return Of The King Game İnceleme

 

Lord Of The Rings Return Of The King Game KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Lord Of The Rings Return Of The King Game İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşlemci (CPU): Pentium III veya Athlon
 • Ram: 128 MB (Win XP kullanıyorsanız 256 MB)
 • İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP (95 & NT desteklenmiyor)
 • Ekran Kartı: DirectX 8.1 uyumlu bir sürücü (GeForce2 + / Radeon 7500+) ile donanımlı bir
 • T & L özellikli 32 MB Video Kartı
 • DirectX sürümü: 8.1 (dahil)
 • Ses Kartı: Evet
 • Boş Alan: 2 GB
Lord Of The Rings Return Of The King Game İndir YAPILAN YORUMLAR