minecraft apk

Minecraft APK İndir

Merhabalar, Sitemize Hoş Geldiniz Minecraft Severler!

Tablet Adam üzerinden güncel olarak telefonlarınız veya tabletleriniz için, Minecraft Apk indirebilirsiniz. Sürekli sizler için Minecraft apk sürümünü güncellemekteyiz. Minecraft oyununa yeni başlayanların bilmesi gereken bilgiler:

Minecraft Apk Nedir? Ne İşe Yarar?

Minecraft küplerle çeşitli tasarımlar yapabileceğiniz ve hayal gücünüzü sonunu kadar kullanabileceğiniz bir sandbox oyunudur.Minecraft ile hayal gücünüzü zorlayabilir, bu oyun ile kendi evinizi ,saraylarınızı, hayal ettiğiniz yapıları ve ünlü yerleri yapabilirsiniz.

Oyun üzerinden istediğiniz gibi kendi Dünyanızı oluşturabilirsiniz. En güzel özelliklerinden birisi ise Arkadaşlarınız ile beraber online olarak oynayabilir ve bir çok kişi ile beraber Minecraft oyununda beraber tasarımlar ve görevler yapabilirsiniz.

Minecraft Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Minecraft oyunu İsveçli ünlü geliştirici olan, Markus “Notch” Persson tarafından geliştirilmiş ve 2011 yılında Mojang tarafından piyasaya sürülmüştür.

Çok farklı bir oyun olduğu için hızlıca Dünya çapında milyonlarca bir kitleye ulaşmıştır. 2014 yılında ise Dünya’daki en büyük şirketlerden birisi olan Microsoft tarafından satın alınmıştır.

Minecraft serisini satın alan Microsoft, oyunu Dünya’da daha büyük bir kitleye ulaştırmıştır.

Minecraft Nasıl Oynanır?  

Minecraft oyununda beş adet oyun modu bulunmaktadır. Oyun tiplerinin isimleri ise şunlardır; Hayatta kalma ( Survival ) , Zorlayıcı ( Hardcore) , Yaratıcı ( Creative ) , Macera ( Adventure ) , Seyirci ( Spectator )

Hayatta kalma ( Survival ) Modu ile neler yapılabilir?

 • Survival modunda çalışma masasında bir şeyler üretebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Survival modunda silahlar ile kendinizi koruyabilirsiniz.
 • Birçok ulaşım malzemesi sayesinde, yürüyerek haritada keşifler yapabilirsiniz.
 • Köylüler ile aranızda ticaret yapabilirsiniz.
 • Ölümcül biyomlar ve vadiler ile istediğiniz gibi savaşabilirsiniz.
 • Stronghold’u bulup End’e gidip eğlenceli bir şekilde oyunu bitirebilirsiniz.
 • İksircilik, kızıltaşcılık gibi farklı alanlarda çalışmalar yapabilirsiniz.

Zorlayıcı (Hardcore) Modu ile neler yapılabilir?

 • Hardcore modun da normal hayatta kalma kuralları geçerlidir.
 • Fakat bu modun en büyük farkı ise, herhangi bir şekilde ölür iseniz tekrar doğamazsınız ve sadece haritayı izlemeye devam etme hakkınız olur.
 • Ama eğer oyunu yerel ağda açıp konsol hilelerini serbest bırakırsanız, “/gamemode survival” komutu ile yeniden doğabilirsiniz.
 • Hardcore modunda Dünya’yı oluştururken hileleri açamazsınız.
 • Bonus sandık gibi eşyaları alamazsınız.
 • Sadece konsol hilelerini serbest bırakırsanız , oyunda özelleştirme yapabilirsiniz. ( bonus sandık , ölümsüzlük hilesi vb. gibi )

Yaratıcı ( Creative ) Modu ile neler yapılabilir?

 • Minecraft oyunundaki tüm malzemeleri Creative modunda kullanabilirsiniz.
 • Komut bloğu, bariyer, boşluk bloğu gibi şeyleri sadece kod ile alabilirsiniz.
 • Tecrübe seviyesi olmadan can veya açlık gibi sınırların tasarımlarını kendiniz yapabilirsiniz.
 • Yaratıcı ( Creative ) modda havada uçabilirsiniz.
 • Her türlü bloku ve katman kayasını hızlıca kırabilirsiniz.
 • /gamemode creative komutu sayesinde, canavarlara karşı görünmez olabilirsiniz.

Macera ( Adventure ) Modu ile neler yapılabilir?

 • İnternette birçok Macera Haritası örneği bulabilirsiniz.
 • Adventure modunda Hayatta Kalma Modunda olduğu gibi can ve açlık barlarını kullanabilirsiniz.
 • Macera moduna otomatik olarak başlamamaktadır bu yüzden, Macera moduna geçmek için /gamemode adventure komutunu kullanmalısınız.
 • Minecraft haritasının oyun modunu bu kod ile “/defaultgamemode adventure” macera haritasına çevirebilirsiniz.
 • Macera ( Adventure ) modunda hiçbir şey kıramazsınız.

Seyirci (Spectator) Modu ile neler yapılabilir?

 • Seyirci modu 1.8 güncellenmesi ile eklenen bir oyun modudur.
 • Bu mod ile minecraft dünyası ile etkileşimde bulunamaz ve sadece sürekli uçarak olayları izleyebilirsiniz.
 • Yaratıkların veya diğer oyuncuların üstüne tıkladığınızda, onların minecraft dünyasını nasıl gördüğüne bakabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere Minecraft serisinin birçok güzel modu bulunmaktadır. Bu modlardan istediğinizi yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.

Minecraft’ta Moblar ne demektir?

Moblar, Minecraft’ta sizin ve diğer online oyuncuların haricindeki, tüm hareket eden canlılardır. Moblar 7’ye ayrılmaktadır;

Moblar ve Türleri nelerdir?

 • Saldırgan moblar
 • Yarı saldırgan moblar
 • Pasif moblar
 • Evcilleştirilebilen moblar
 • Yardımcı moblar
 • Patron moblar
 • Kullanılmayan moblar

Minecraft ve Açlık Sistemi

Açlık sistemi Minecraft’ın beta sürümündeyken eklenmiş bir sistemdir. But resmi ile açlık barı gösterilmektedir. Açlık barı ise barışçıl mod dışında, zorluk modunda zamanla boşalmaya başlar. Açlık barı tamamen boşalmaya başladığında canavarlardan hasar almaya başlarsınız. Ama zorluk modunda değilseniz korkmayın ölmezsiniz. Eğer açlık barınız düşmeye başlar ise bu barı hızlıca yemek yiyerek doldurabilirsiniz. Yiyeceklerin kalitesine göre bar hızlı veya yavaş dolabilir.

Minecraft APK İnceleme

Minecraft APK Nasıl İndirilir?

İsveçli geliştirici Markus Aleksej Persson tarafından geliştirilen Minecraft, serbest dünya ve hayatta kalma oyunudur. Minecraft pocket edition indirmek aslında sanıldığından daha kolaydır.
Bildiğiniz üzere birçok oyuncu, Minecraft oyununa para vermeden oynamak istemektedir. Bu yüzden İnternet ortamında bulunan sitelerden hileli apk sürümü telefonlarına indiriyorlar.
Oyunu ücretsiz oynamak için indirilen bu hileli sürümler telefona zarar vermektedir. Bu sebeple güvenilir sitelerden Minecraft pocket edition apk sürümünü indirmek daha mantıklıdır.
Tabi ücretsiz olarak kullanacağınız her apk sürümünün bir korsan tarafından kırıldığını ve bu yüzden risk aldığınızı unutmayın. Minecraft pocket edition apk sürümünü güvenli bir şekilde kullanmak için sitemizde bulunan hemen indir butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Minecraft APK Kurulumu Nasıl Yapılır?

Mobil cihazlara 2011 yılında çıkan ve sansasyonel bir başarı elde eden Minecraft pocket edition oyunu, çoğu oyuncu tarafından ücretsiz olarak oynanmaktadır. Oyunun ücretli olmasından dolayı birçok oyuncunun tepkisine maruz kalan minecraft firması bu durum hakkında pek bir şey yaptığı söylenemez.
Bu sebeple oyuncular, android cihazlarından oyunun korsan sürümünü kullanmaktadır. Diğer oyunlara göre 1-2 dakikalık kurulum isteyen apk dosyasını sitemizde ücretsiz olarak bulabilirsiniz.
Mİnecraft pocket edition apk oyununun kurulumu beklenenden daha kolay olduğunu söyleyebilirim. Oyunun kurulumu için bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz ardından da oyunun apk dosyasını açmanız gerekmektedir. Buradan sonra apk sürümü otomatik olarak kurulup telefonunuzun ana sayfasında yerini alacaktır.

Minecraft APK Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Emülatör programları çıktığından beri birçok oyuncu, mobil cihazlarında oynadığı oyunları bilgisayarda oynamaktadır. Bu oyunların başında Minecraft pocket edition gelmektedir. Bildiğiniz üzere Minecraft mobil cihazlar arasında en çok oynanılan, oyunlar arasında gösteriliyor. Bunun sebeplerinden biri de her platformda adının çok rahat bir şekilde duyulmasıdır.Minecraft pocket edition diğer oyunlara nazaran, bilgisayarda sanki bir bilgisayar oyunuymuş gibi oynanmaktadır. Minecraft pocket edition oyununu bilgisayarda oynamak için sadece emülatör programlarına ihtiyacınız vardır. Emülatör programlarını bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken şey, gmail hesabınızı emülatör üzerinden açmanız ve ardından sitemizde bulunan minecraft apk dosyasını indirmek olacaktır. Örnek olarak bu işlemleri bluestacks veya nox player programları ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Minecraft APK Online Nasıl Oynanır?

Minecraft Pocket Edition oyununun orjinali, yani satın alınmış sürümünde online oynama özelliği zaten bulunmaktaydı. Bu sürümde yapmanız gereken oyna butonuna basmak ve sunucu listesinden gireceğiniz sunucuları seçmek olacaktır.
Ancak Minecraft pocket edition oyuncularının çoğu oyunu ücretsiz olarak oynamaktadır. En azından ülkemizde bu durumda. Minecraft apk ücretsiz sürümünde çok oyunculu oynamak için birkaç işlem yapmanız gerekmektedir.
Öncelikle sitemizde bulunan Minecraft PE oyununun son sürümünü indirin ve mobil cihazlarınıza kurun. Ardından BlockLauncher adlı uygulamayı Android cihazlarınıza indirin, uygulama sizlerden Microsoft hesabı istemektedir.
Daha önceden kullandığınız bir Microsoft mail hesabınız var ise onunla giriş yapın yoksa yeni bir hesap açmalısınız. Hesabınızı açtıktan sonra oyna butonuna basarak, Mİnecraft PE oyununu online oynayabilirsiniz.

Minecraft APK Nasıl Güncellenir?

Mojang tarafından 2011 yılında ücretli olarak yayımlanan Minecraft Pocket Edition bir hayatta kalma oyunudur. Yayınlandığı günden beri çılgınlar gibi oynanan Mİnecraft ücretli olmasından dolayı birçok tepkiye maruz kalmaktadır.
Ülkemizde ki oyuncuların çoğunluğu Minecraft apk sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanmaktadır. Ücretsiz apk sürümü kullanan bütün oyuncular, oyunun otomatik olarak güncelleme almamasından dolayı bu işlemi manuel olarak yapmaktadır.
Bildiğiniz üzere Minecraft apk sürümünün, bilgisayar sürümüne benzemesi için Mojang tarafından fazlasıyla güncelleme almaktadır. Bu yüzden para vermeden ücretsiz sürümü kullanan oyuncular, güncel sürümü sitemizden indirmek ve kurmak zorundadırlar.
Oyunu güncellemek için İnternet ortamında arama yapmanız ve güncel sürümü bulmanız gerekiyor. Ayrıca sitemiz Tablet Adam’da bulunan hemen indir butonu sayesinde oyunun eski ve en güncel sürümlerini bulabilirsiniz.

Minecraft APK İnternetsiz Multiplayer Nasıl Oynanır?

Günümüzde Minecraft PE sürümünü milyonlarca kişi multiplayer şekilde oynamaya çalışmaktadır. Minecraft pocket edition multiplayer oynamanın birçok farklı yolu vardır. Bunlardan biri Bluetooth ile diğeri ise wifi bağlantısı ile kullanılmaktadır. Burada en önemli nokta telefonların birbirine bağlanmasını sağlamaktır.
Artık bütün akıllı telefonlarda bulunan akıllı erişim(hotspot) noktasını mobil cihazınızda aktif etmeniz gerekiyor. Telefonlarınızda veya diğer cihazlarınızda herhangi bir İnternet hakkı olmasına gerek yoktur.
Aktif edilen akıllı erişim noktasına, diğer kullanacağınız telefonları bağlıyorsunuz. Wifi ağına bağlanmak için kişi sayısının bir sınırı yoktur ancak telefonlarınızın ısınacağını ve şarjının bitmesini bilmenizde fayda var.
Ardından oynayacağınız dünyaya giriş yapıyorsunuz, giriş yapan kişinin nicki diğer kişilerin mobil cihazlarında görünecektir. Bu nicke tıklayıp oluşturulan dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Minecraft APK Lisans Hatası Nasıl Düzeltilir?

Minecraft Pocket edition apk sürümünü kullanan birçok oyuncu, lisans hatası almaktadır. Bunun nedeni oyunu lisanslı bir şekilde kullanmadıklarından dolayı kaynaklanmaktadır. Minecraft oyununun ücretli olmasından dolayı birçok oyuncu korsan yani ücretsiz sürümü kullanmaktadır.
Minecraft oyununun her güncelleme almasından sonra ücretsiz olarak kullanan kullanıcılar, oyunun lisanssız sürümünü oynadıkları için lisans hatası almaktadır.
Lisans sorunu iki şekilde çözülmektedir; bunlardan birisi oyunun en güncel apk sürümünü kullanmaktan geçer. En güncel apk sürümünü kullanmak isterseniz sitemizde bulunan butonlar sayesinde indirebilirsiniz.
Diğer çözüm ise BlockLauncher uygulamasına Microsoft maili ile giriş yapılarak düzeltebilirsiniz.. Eğer hala bu sorunu alıyorsanız Lucky Patcher uygulaması sayesinde oyunu lisanslayabilirsiniz.

Minecraft APK Kasma Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Minecraft oyunu bildiğiniz üzere fazla grafik istemeyen bir oyundur, ancak mobil cihazlarda bazı durumlarda kasma sorunu yaşanmaktadır. Bunun sebebi, mobil cihazlarınızın sistem özellikleri oyunun istediği özelliklere göre biraz aşağıda kalmasın dan dolayıdır.
Minecraft kasma sorununu grafik ayarlarını kısarak, kolaylıkla çözebilirsiniz. Oyunda bu ayarları kapatmak için Video bölümüne girmeniz gerekiyor. Ardından sırasıyla; ekran animasyonları, oyun içi oyuncu adları, sarsılmayı göster, bulutları işle, güzel gökyüzü, pürüzsüz aydınlatma, süslü grafikler ve fov oynanış şekli değiştirilebilir seçeneklerini kapalı hale getirmeniz gerekiyor.
Bu ayarlar sonrasında oyun içi kasma sorunu çözülmüş olacaktır. Eğer hala devam ediyorsa tamamen mobil cihazlarınızla alakalı sorunlar olduğunu bilmenizde fayda vardır.


Artıları
 • Minecraft oyununu android telefonlarınız da oynayabilirsiniz.
Eksileri
 • Minecraft yüzünden telefonunuz elinizden düşmeyebilir :) Dikkat edin bağımlılık yapabilir :)

Minecraft apk telefona nasıl indirilir?

2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan Minecraft 10 milyon üzeri indirme sayısı ile mobil cihazlarda en çok indirilen oyunlar arasında bulunmaktadır. Play store veya app store uygulamaları bulunan mobil cihazlarda oyunun ismini aratarak oyunu kolaylıkla indirebilir ve kurabilirsiniz. Ancak ülkemizde birçok oyuncu, Minecraft oyununu ücretsiz yani korsan olarak oynamaktadır. Oyun 25 Türk lirası olduğu için ülkemizde bulunan oyuncular, oyunun korsan sürümüne yönelmektedir. Korsan sürümünü mobil cihazlara indirmek için İnternet ortamında bulunan apk indirme siteleri sayesinde indirebilirsiniz. Veya sitemizde bulunan indir butonları sayesinde oyunun en güvenli veya istediğiniz sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Minecraft apk tablete nasıl indirilir?

Minecraft 2011 yılında mobil cihazlara yayınlandığından beridir, en çok kullanılan oyunlar arasında her zaman kendine yer bulmaktadır. Tablet veya diğer android cihazlar için özel olarak yapılan minecraft oyununu play store üzerinden ücretli bir şekilde indirebilirsiniz. Ancak Türkiye’de birçok oyuncu ücretsiz sürüm olan minecraft apk sürümünü kullanmaktadır. Oyuncular ücretsiz sürümü, korsan olduğu için play store veya app store mağazalarından bulamamaktadır. Minecraft apk sürümünü ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirme yapmak gerçekten çok önemlidir. Mobil cihazlarınıza zarar verecek apk dosyalarının önüne geçmek için güvenli bir yer şarttır diyebilirim. Bu sebeple sitemizde bulunan indirme linkleri sayesinde oyunun ücretsiz ve güvenli sürümünü indirebilirsiniz.

Minecraft apk 2 kişilik nasıl oynanır?

Ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu Minecraft apk sürümünü multiplayer bir şekilde oynamaktadır. Ancak çoğunlukla ülkemizde bulunan minecraft oyuncuları, oyunu internetsiz bir şekilde multiplayer oynamaktadır. Multiplayer yani çok oyunculu bir şekilde oynamak için mobil cihazlarınız hotspot (erişim noktası) veya bluetooth ile birbirine bağlı olmak zorundadır. Hotspotu oyun kurucu kişinin açması ve diğer kullanıcıların bu ağa bağlanması gerekmektedir. Sadece bir kişi erişim noktasını aktif etmelidir birden çok kişinin yapmasına gerek yoktur. Oyun kurucu kişi Minecraft oyununda herhangi bir dünyaya giriş yaptıktan sonra diğer cihazlarda giriş yapan kişinin nicki görünecektir. Görünen nicke tıklayarak dünyaya giriş yapabilirsiniz. Eğer sadece iki kişi oynamak istiyorsanız bluetooth özelliği ile cihazlarınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Ardından yukarıdaki adımları yaparak oynayabilirsiniz.

Minecraft APK İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 128 Mb
 • Yükleme sayısı: 100.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 1.14.60.5
 • Sunan: Mojang
Minecraft APK İndir YAPILAN YORUMLAR

Pendik escort bayan

escort istanbul

escort antalya

tipobettempobet girişbetpas