Samsung Usb Driver İndir

Samsung Usb Driver İndir

Samsung Usb Driver Hakkında Ön Bilgi

Günümüzde Samsung usb driver indir, bilgisayarınızda telefonlar ve tabletler gibi Android kullanan Samsung cihazlarını tanımak için gereken sürücüdür. Samsung, Android telefonlar için bir bilgisayara bağlarken size bir sürücü sunacak. Kies’i kurduysanız, sürücüler zaten otomatik olarak yüklenmiş olabilir, ancak Kies’i kullanmadan telefonunuzu tanımak için Windows sürücülerine ihtiyacınız olacaktır.

Samsung, akıllı telefonlar için bir bilgisayara bağladığınızda size bir sürücü sunacak. Kies’i kurduysanız, sürücüler zaten otomatik olarak yüklenmiş olabilir, ancak Windows’un Kies’i kullanmadan telefonunuzu tanımasına yardımcı olacak sürücülere ihtiyacınız olacaktır.

Kurulum Nasıl Gerçekleşir?

Sürücü Kurulumu: İndirdiğiniz sürücü, bilgisayarınıza sıkıştırılmış bir şekilde indirilecektir. Sıkıştırılmamış programlardan birini kullanarak bilgisayarı açın.
Burada kurulum dosyasını göreceksiniz. Yükleme dosyasını çalıştırın ve devam edin. İkinci bölümde diller olacak. Türkçe’yi burada seçmelisiniz. İnstall komutunu çalıştırın. Kurulum tamamdır.

Samsung Usb Driver İnceleme

Samsung Usb Driver KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Samsung Usb Driver İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 2 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 35.1 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: Samsung
Samsung Usb Driver İndir YAPILAN YORUMLAR