Stranded Deep Apk

Stranded Deep Apk İndir

Stranded Deep Apk Nedir? Ne İşe Yarar?

Stranded Deep Apk İndir, Beam Team Games tarafından geliştirilen ve 23 Ocak 2015 tarihinde erken erişim halinde yayımlanan hayatta kalma oyunudur. Stranded Deep hayatta kalma odaklı bir oyun olarak bilinmektedir.

Günümüzde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynansa da oyunun yapımcı firmasına büyük bir tepki bulunmaktadır. Bu tepkiler firmanın verdiği sözleri yerine getirmemesi üzerine büyüyüp buralara kadar gelmiştir. Bu tepkilerden bahsetmek gerekirse; multiplayer özelliği, vahşi yaşam, sanal gerçeklik, senaryo ve kontrolcü desteği olarak bilinmektedir.

Hayatta kalma oyunları çoğu kişi için vazgeçilmez oyunlardandır. Gerçek anlamda sıfırdan başlayarak her şeyi üreterek veya bularak bir şekilde hayatta kalmaya çalışmak oyuna daha sıkı bağlanmanıza imkân verir. Stranded Deep bu oyunlar içinde kendisine yer bulan ve hikâyesi bir uçağın arızalanması sonucu düştükten sonra adada yaşam savaşı verilmesine dayanan bir oyundur.

Oyunun Özellikleri

 • Pasifik Okyanusu’nda bir uçaktan düştükten sonra adaya çıkan karakteriniz çevresinde hiçbir şey olmadan hayatta kalmaya çalışmaktadır.
 • Adayı keşfederek yaşam savaşı verirken yardımcı malzemeler de bulmanız size hayat kaynağı olmaktadır.
 • Batık gemilerin içerisindeki enkazları arayarak eşya bulabileceğiniz gibi okyanusta yiyecek avlayarak ihtiyacınızı giderebilmeniz oyunu çok daha zevkli hale getirmektedir.
 • Havanın değişmesi, gece gündüz döngüsü gibi yaklaşımlar ise oyunun gerçekçi olmasını sağlamaktadır.

Stranded Deep Apk Nasıl Oynanır?

Oyuna giriş yapıldığında oyuncuları güzel ve basit bir ara yüz karşılamaktadır. 3 kere değiştirilen bu arayüz sonunda basit bir hal alarak kullanıcılara rahatlık getirdi diyebilirim. Arayüz sonrasında Stranded Deep oyununa giriş yaptığınızda, oyuncuların içinde bulunduğu özel jet düşmektedir. Oyun her zaman bu sahne ile başlamaktadır. Ardından denizde bulunan bir bot ile en yakın kara parçasına doğru ilerliyoruz.

Oyunun hikayesi genel olarak böyle başlamaktadır, oyuncu buradan sonra hayatta kalmak uğruna birçok şey yapması gerekmektedir. Özellikle karakterimizin karnı acıktığında yiyecek yemek zorundadır yoksa zamanla karakterimiz açlıktan ölmektedir. Gittiğiniz kara parçasında bitkiler ve meyveler sayesinde bir nevi karnınızı doyurmaktasınız. Ancak ana ve en önemli yemek türümüz sizlerin de bildiği gibi balıklardır.

Oyun başlangıcında güneş çarpması, açlık ve susuzluk çok önem arz etmektedir. Ancak zamanla oyuncu tarafından bir sistem kurularak sayılan bu önemli şeyler etkisiz hale gelmektedir. Son olarak kendi yapılarınızı yapmak adına ada çevresinde belirli malzemeler toplamaktasınız. Başlarda su, yemek gibi şeyler önemli olsa da zamanla, oyuncuların yapacağı yapılarda önemli bir hale gelmektedir.

Stranded Deep Apk Nasıl İndirilir?

 • Stranded deep apk oyunu Google play ve benzeri mağazalarda bulunmamaktadır.
 • Bu sebeple sitemize girmeniz ve indirme işlemlerinizi halletmeniz gerekmektedir.
 • Sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

 

Stranded Deep Apk Tanıtım


Stranded Deep Apk İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut:67M
 • Yükleme sayısı:10.000.000+
 • Gereken Android sürümü:4.1 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm:1.59
 • Sunan: Unisoft Games
Stranded Deep Apk İndir YAPILAN YORUMLAR