God Of War 1 İndir

God Of War 1 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. God Of War 1 İndir

God Of War 1 Nedir? Ne İşe Yarar?

God Of War, playstation konsolların, en popüler oyunu olarak bilinmektedir. Seri bakımından dünyada sevilen en iyi aksiyon macera oyunları arasındadır. 2005 yılı Haziran ayında dünya gelinde yayımlanmış olup PlayStation 2, PlayStation 3 oyun konsollarına çıkartılmıştır.

Efsane oyun God Of War serisinin ilk oyunu olan God Of War 1 destansı bir öyküsü olan aksiyon oyunudur. Oyundaki kahramanımız Kratos Sparta’lı bir aile babası. Biraz kaslı ve korkutucu derecede kuvvetli görünse de kendisinin herhangi bir tanrı ile uzaktan yakından alakası yok. Fakat tanrıları kızdıran Atina halkına bir ders vermek için şehri yıkmaya çalışan tanrılara karşı şehri korumak için savaşan kahramanımızın asıl amacı ailesini kurtarmak.

Yunan Mitolojisinde Kratos Kimdir?

Macera konusundan da anlayacağınız gibi Yunan Mitolojisi unsurları kullanılarak şekillendirilmiş. Destansı hikâye destansı savaşlar ile bezenmiş. Her ne kadar gözler Herkül’ü arıyor olsa da Kratos hiçte Herkül’den aşağı kalır bir savaşçı olmadığını kanıtlamak için elinden geleni yapıyor.

Hikâyeye ortak olmak ve böylesi destansı bir mücadele de yerinizi almak istiyorsanız yapacağınız tek şey God Of War 1 indir linkine tıklayarak oyunu indirmek olacak.

God Of War 1 Nasıl Oynanır?

Oyuna başlangıç yaptığımızda bizleri güzel senaryoya sahip bir oyun beklemektedir. Oyuna giriş yaptığımızda direkt olarak bizi senaryonun içerisine atmaktadır. Oyun içerisinde herkesin bildiği gibi kratos’u oynamaktayız. Sparta ordusu komutanı kratos, girdiği savaşı kaybetmektedir. Ölmek üzereyken, savaş tanrısı ares ile yaptığı anlaşmaya göre ares, kratos’un düşmanlarını yerle bir edecek, kratos ise aresin hizmetine girecekti.

Fakat savaş tanrısı, karakterimizi kandırarak, ailesini öldürür. Karakterimiz bu olaylardan sonra aresi öldürmek adına yola koyulur. Savaş tanrısını öldürmek için, pandora’nın kutusunu bulması gerekmektedir. Karakterimizle bu yola giderek, bazı zor canavarları alt ederek, kutuyu almaktayız. Pandora’nın kutusu, aresi öldürmemi sağlayacak tek güçlü silahtır. Bunu bularak aresi öldürmek için yola koyulur. İlk başlta aresi öldürmeden savaşı kaybetse de ikinci karşılaşmalarında aresi öldürerek, oyunun yerine geçer yani savaş tanrısı olur.

God Of War 1 Nasıl Kurulur?

 • God Of War 1 oyununu sitemizde bulunan indirme butonu ile indirin.
 • İndirdiğiniz oyun dosyası bilgisayarınıza rar olarak inecektir.
 • Rar’dan oyunu çıkartarak normal bir klasöre atayın.
 • Ardından klasör içerisinde bulunan setup dosyasını çalıştırın.
 • Setup dosyası çalıştıktan sonra karşımıza kurulum adımları gelmektedir.
 • Kurulum adımlarını kendinize göre yaparak, oyunun kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

 

God Of War 1 İnceleme

God Of War 1 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


God Of War 1 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/
 • İşlemci: 1.2 GHz CPU
 • Ram: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: Direct X 9.0c Uyumlu GPU
 • DirectX : 9.0c
 • Sabit Disk: 6 GB Boş Alan
God Of War 1 İndir YAPILAN YORUMLAR