Uncharted 4 İndir

Uncharted 4 İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon Oyunları İndir
  3. Uncharted 4 İndir

Uncharted 4 Nedir? Ne İşe Yarar?

Uncharted 4: A Thief’s End oyunu, Naughty Dog tarafından geliştirilmiş olan ve Sony Computer Entertainment tarafından yayıncılığı yapılan bir video oyunudur. Oyun, PlayStation 4’e özel olarak geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. The Game Award For Best Narrative ödülüne lâyık görülmüştür.

Uncharted 4: A Thief’s End veya ülkemizde bilinen adıyla bir hırsızın sonu yüksek bir tempo ile oyuna başlayıp bu tempoyu hiç kaybetmeden oyunu bitirmektedir. Ana karakterimiz olan Nathan drake’nin hikâyesi üzerine kurgulanan oyun, Uncharted 3 oyunundan tam olarak 3 yıl sonrasını konu almaktadır.

Elana ile normal bir yaşam sürmekte olan Nathan kendini her zaman olduğu gibi maceraya atmak ister. 15 yıl önce kardeşi ile hazineyi tekrar aramak isteyen nathan, yola kardeşi ile birlikte çıkar.

Türkçe olarak çıkartılması ve sinematik bölümlerin Türkçe bir şekilde seslendirilmesi ülkemizde sevilmesinin bir diğer yanı diyebilirim. Playstation oyun konsolu için çıkartılmış uncharted 4 oyununu sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Uncharted 4 Oyun Özellikleri 

Uncharted 4; oyun dünyasının en sempatik hırsızı ve gözüpek hazine avcısı, Nathan Drake’in son macerasını konu alır.

Oyun; Türkçe ifadesiyle, “Bir Hırsızın Sonu” olarak bilinir.

Maceradan maceya atılan ve son macerasını yaşayan Nathan Drake ile Uncharted 4 oyununu deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca oyun; grafikler açısından incelendiğinde de, çok büyüleyici ve başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uncharted 4 Ne Zaman Çıktı?

Naughty Dog firması tarafından geliştirilen ve sony firması tarafından yayıncılığı yapılan Uncharted 4: A Thief’s End 10 Mayıs 2016 tarihinde, aksiyon-macera oyunu olarak ilk kez piyasaya sürülmüştür.

Uncharted 4 Nasıl Oynanır?

Playstation severlerin bildiği üzere oyun tamamen oyun konsolu üzerinden oynanmaktadır. Playstation oyun konsolunda oyun kolu yardımı ile oyun rahatlıkla oynanabilmektedir. Bazı durumlarda zorlanan kullanıcıların sitemizde bulunan inceleme videosunu izlemesini önerebiliriz.

Uncharted 4 İle Neler Yapılabilir?

Uncharted 4 bir aksiyon ve macera oyunudur, ana konusu bir hazine soygununu anlatan oyunda birçok şey yapılmaktadır. Oyun içerisinde bulunan araçların, silahların ve eşyaların kullanımının yanı sıra Türkçe olan oyunda oyuncular diğer karakterlerle konuşabilmektedir.

Uncharted 4 Nasıl İndirilir?

Öncelikle oyuncuların bilmesi gerektiği bir şey var; Uncharted 4 oyunu tamamen playstation için çıkartılmış olup, bilgisayar üzerinden oynanmamaktadır. Bu durum her oyuncuyu sinir etse de durum bundan ibarettir. Playstation üzerinde oynanması için sitemizde oyun dosyası bulunmaktadır. Bu dosyayı sitemizde bulunan indir butonu ile indirebilirsiniz.

Uncharted 4 Nasıl Kurulur?

Sitemizde bulunan oyun dosyasını indirmeli ve kurulum dosyasını çalıştırmalısınız. Oyun otomatik olarak playstation konsolunuza kurulacaktır. Eğer yapamadıysanız mutlaka sitemizde bulunan kurulum videosunu izlemeli ve onunla beraber yapmalısınız.

Uncharted 4 İnceleme

 

Uncharted 4 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Uncharted 4 Kaç Gb?

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu oyunu Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Sony firması tarafından yayımlanan aksiyon oyunudur. Yayımlanmasının ardından birçok oyuncu kitlesini üzerine çekmeyi başaran oyunların başında gelmektedir. Oyunun sadece PlayStation 4 üzerinden yayımlanması da bu ilginin neden olduğunu gayet net açıklamaktadır. Aksiyon macera oyunu olan Uncharted 4 diğer eski oyunlarına nazaran daha iyi hikâyeye ve grafiklere sahip diyebiliriz. Gizemli bir hazine bulma hikayesi üzerine kurulu olan oyun PlayStation 4 platformunda yaklaşık olarak 50 Gb’lık yer kaplamaktadır.

Uncharted 4 Türkçe Olacak Mı?

10 Mayıs 2016 yılında sony tarafından sadece PlayStation 4 oyun konsoluna yayımlanmıştır. Bunun dışında hiçbir platformda veya cihazda oyun çalışmamaktadır. Uncharted 4 geliştirilirken kullanılan oyun motoru sebebi ile sadece PlayStation 4 üzerinde çalışmaktadır. Uncharted 4 dünya genelinde İngilizce dili ile yayına alınmıştır. Menülerinden oyunu içi konuşmasına kadar İngilizce olan Uncharted 4 ülkemize Türkçe dil desteği ile gelmiştir. Evet, doğru okudunuz Uncharted 4 tamamıyla Türkçe dil desteklidir. Oyunun sadece Türkçe dil desteği yok ayrıca Türkçe dublaj desteği de bulunmaktadır. Oyunu satın alırken Türkçe dublaj seçeneği ile almanız gerekiyor. Birçok e-ticaret ve teknoloji firması aracılığı ile Türkçe dublaj destekli Uncharted 4 oyununu satın alabilirsiniz.

Uncharted 4 PC Versiyonu Var Mı?

Uncharted 4 oyununun PC versiyonu bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere PlayStation 4 Sony firmasına ait bir oyun konsoludur. Oyun serisi bu sebeple ilk olarak PlayStation 4 konsoluna çıkartılmıştır. Tabi sadece oyun firması kaynaklı bir durum değil. Kullanılan oyun motoru PlayStation 4 özellikli olduğu için şuan güncel olarak PlayStation 4 üzerinden oynanılmaktadır. Eski serilerine baktığımızda çoğu bilgisayar üzerinden oynanmaktadır. Ancak belli bir zaman sonra bilgisayar veya diğer oyun platformlarına çıkarılmıştır. Bu sebeple Uncharted 4 PC versiyonu için biraz daha beklemeniz gerekmektedir. Sony tarafından şuan güncel olarak bir çalışma söz konusu değildir ancak bu çıkmayacağı anlamına gelmez.

Uncharted 4 Ne Kadar Sürüyor?

2016 yılında sony tarafından Uncharted 4: A Thief's End (Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu) oyunu PlayStation 4 için çıkartılmıştır. Uncharted 4 genel anlamda yoğunlukla hikayeye bağlı bir oyun olmakla beraber aynı zamanda online olarak da oynanmaktadır. Oyuncuların isteklerine cevap verilerek yapılan Uncharted 4 oyunu günümüzde oyuncular tarafından çoğunlukla oynanmaktadır. Peki Uncharted 4 ne kadar sürecek sorusuna cevap olarak Arne Mayer, bu konuya ilişkin cevabında oyunun 10 saat süreceğini açıklamıştır. Çok uzun bir süre olmamasına karşın sorulan soruya cevap olarak hikayede hiçbir kısıtlamaya gitmediklerini söylemişlerdir. Oyunun sadece hikaye modu ile oynanmadığını bu sebeple zamanın yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Sitemiz üzerinden PlayStation 4 versiyonunu torrent olarak indirebilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Uncharted 4 İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: PS4
  • Gerekli boş alan: 50 GB.
Uncharted 4 İndir YAPILAN YORUMLAR