Pubg Mobile Hileli İndir

Pubg Mobile Hileli İndir

Pubg Mobile Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, Bluehole tarafından 19 Mart 2018 tarihinde yayınlanan ve hala geliştirilmekte olan çok oyunculu video oyunudur. Mart 2017 tarihinde bilgisayar platformu için erken erişime açılan Pubg oyunu yayınlandığı tarihten kısa bir süre sonra en çok satılan ve en çok oynanan online oyun olmayı başardı.

Oyunda 100 oyuncu bir uçakla belirlenen bir haritanın üzerinden geçiyor, istediği yerde ve zamanda paraşütle atlıyor. Paraşütle atlamalarının ardından haritanın istedikleri bir bölümene inişlerini gerçekleştirirler. Oyuncuların amacı belli bir konuma indikten sonra temel eşyaları ve silahları bularak rakiplerini öldürmek durumunda kalırlar.

Bu durumlar gerçekleşirken aynı zamanda güvenli alan daralarak küçülmeye başlar. Haritanın bir bölümüne doğru küçülen güvenli alana oyuncular giderek birbirlerini görür ve bu şekilde birbirlerini öldürmeleri kolaylaşır. En son hayatta kalan takım veya oyuncu oyunu 1. olarak bitirir.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile, 100 oyuncunun bir ada haritasında birbirlerini öldürerek hayatta kalmaya çalıştıkları bir battle royale oyunudur. Oyuncular 1,2 ve 4 kişilik takımlar halinde oyuna girebilmektedir, tabii arkadaşı olmayan oyuncular rastgele takımlara atanmaktadır.

2 veya 4 kişilik takım oyunlarında, oyuncuların hepsi ölmeden takım dağılmamaktadır. En son kalan oyuncu veya takımlar oyunu kazanarak birinci olurlar. Her maç başlangıcında, belli bir haritada ve belli bir rotada oyuncular uçak ile birlikte gitmektedirler. Uçaktan istedikleri zaman atlayarak haritada istedikleri bölüme iniş yaparlar.

100 oyuncunun rakiplerine karşı oyun başlangıcında hiçbir üstünlüğü bulunmaz. Oyuncular enerji içecekleri, kask, silah, zırh, araç, ve sağlık eşyaları bulmaları gerekir. Bu tarz eşyaları bulmak için oyun haritasında bulunan binaları ve alanları araştırmak zorunda kalırlar.

Zırh, kask ve çantalar 3 seviyeye sahiptir, her seviye eşyaların daha işe yarar hale gelmesini göstermektedir. Ayrıca silahların gelişimi için hızlı çekim şarjörü, namlu ucu, susturucu ve dürbün bulunmaktadır. Belli başlı silahlar bu geliştirilmeler ile daha güçlü olmaktadırlar, bu sayede diğer oyunculara üstünlük kurulmaktadır.

Haritanın belli başlı yerlerinde diğer alanlara göre daha fazla ve daha iyi eşyalar bulunmaktadır. Bu sebeple oyuncular, oyunun başında daha iyi ekipmanlar için bu bölgelere akın etmektedirler. Birkaç dakikalık süreler ile güvenli bölge haritanın belli bir bölümüne doğru küçülmektedir.

Güvenli bölge dışında kalan oyuncular yavaş yavaş can kaybederken, güvenli bölgede olan oyunculara bir şey olmamaktadır. Mavi bir gaz şeklinde küçülerek oyuncuları belli bir noktaya çekerek, birbirlerini görmesini sağlar.

Bu sayede oyuncular rakiplerini görür ve ona göre strateji uygulayarak birinci olmaya çalışırlar. Birinci olan takım veya oyuncu iyi bir altın kazanmaktadır.

Pubg Mobile Haritaları

Pubg Mobile oluşturduğu ve güncellediği haritalar ile oyunculara farklı deneyimler yaşatmaktadır. Oyuncuların farklı harita deneyimleri için kullandığı 4 adet harita bulunmaktadır. Haritaların ne işe yaradığını ve neden tercih edildiğini sizler için anlatmaya çalıştık.

Erangel Haritası

 • Pubg Mobile haritaları arasında en çok tercih edilen haritadır.
 • İlk harita ve en büyük harita olma özelliğini taşımaktadır.
 • Yeşillik alanları arasında kamufle olmak, pusmak çok rahattır.
 • Büyük binaları sayesinde çatışmalar çok saldırgan geçmektedir.
 • Pochinki, Georgopol, Yasnaya Polyana, School, Sosnovka Military Base, Novorepnoye ve Primorsk gibi yüksek derecede loot yapılabilecek merkezleri bulunmaktadır.

Miramar Haritası

 • Dağlar ve kanyonlardan oluşan çöl haritasıdır.
 • Erangel haritasından sonra en çok oynanılmakta olan haritadır.
 • Haritaya özel arazi araçları, minibüsler ve klasik arabalar bulunmaktadır.
 • Çoğunlukla dürbünlü silahlar bulunmaktadır.
 • Los Leones, El Pozo, San Martin, El Azahar gibi çeşitli eşyaların olduğu merkezleri vardır.

 Sanhok Haritası

 • Orman ve dağlara sahip haritadır.
 • Diğer haritalara nazaran yüz ölçümü baya küçüktür. Bu sayede rakiplerinizi her an görebilirsiniz.
 • Diğer haritalara göre özel silahları ve araçları bulunmaktadır.
 • Oyun ortalama olarak 20 dakika sürmektedir.

Vikendi

 • Oyuna en son dahil olan kar haritasıdır.
 • Kamufle olmak diğer haritalara göre ciddi anlamda zordur.
 • Haritaya özel kar araçları çıkartılmıştır.
 • Beyaz giysiler ile oyuna girmek gerekir yoksa çok rahat bir şekilde farkedilebilirsiniz.

Pubg Mobile Silah Türleri Nelerdir?

 Saldırı Tüfeği: AKM, Groza ve MK48 Mutant saldırı tüfekleri arasında ön plana çıkmaktadırlar. Yakın saldırıda oldukça hasar veren iddialı silahlardır. Hafif makineli silahlara göre hasar ve menzil oranı yüksektir.

Keskin Nişancı Tüfeği:  M24, Win94, Vss, Awm ve Kar98 olarak bilinmektedir, uzak menzilden rakip oyuncuları tek vuruş ile öldürücü hasarları sayesinde tercih edilmektedir.

Pompalı Tüfeği:  S12k, S1897 ve s686 pompalı tüfekleri yakın mesafeden öldürücü hasarları ile tanınmaktadırlar.

Hafif Makineli Silah:  Haritaya ilk inildiğinde tercih edilen silah türüdür, saldırı tüfeğine nazaran daha az bir hasarı bulunmaktadır.

Nişancı Tüfeği: Birkaç atış ile rakip oyuncuları öldürmektedir. Oyun içerisinde en çok tercih edilen tüfekler arasındadır.

Pubg Mobile Hileli Nedir?

Bildiğiniz üzere Pubg oyunu hem bilgisayar olsun hem de mobil cihazlar olsun büyük başarılara imza atmıştı. Halada bu başarıyı sağlıklı bir şekilde devam ettirmektedir. Oyun bu kadar popüler olunca hilesinin çıkmaması garip olurdu.

Neredeyse her popüler oyunun hilesi bulunmaktadır, League Of Legends için lol skin, Counter Strike için Wall veya aim hack neyse Pubg oyunu için çıkan hilelerde onlardır. Bu hileleri göz önünde bulundurursak Pubg Mobile sürümü hilelerini anlayabiliriz.

Pubg mobile için çıkmış bir çok hile vardır, ancak bu hileler oyunun hile sistemine takılıp çalışmamaktadır. Bu sebeple birkaç belli hile dışında oyun üzerinde aktif hale gelen hile maalesef yoktur.

Şimdilerde Pubg mobil sürümde popüler olarak adlandırılan 4 hile vardır bunlar Uc ve BP, Wall ve Aim, çılgın miramar hilesi ve son olarak radar hilesidir. Hepsinin farklı özelliklerinin olmasının yanında oyun üzerinde çalışan nadir hilelerden birkaçıdır.

Pubg Mobile Uc ve BP Hilesi

BP yani Battle Points, oyuncuların maçları veya görevleri tamamlayarak kazandığı para birimidir. Bu birim ile oyun içinde bulunan dükkân aracılığı ile oyuncular ürün almaktadır.

UC (Unknown Cash) oyun içi satın alınan para birimidir. Oyuncular bu parayı satın alarak dükkan üzerinden ürünler satın almaktadır.

Pubg Mobile Uc Ve Bp hilesi oyunda bulunan para birimleri ile ilgilidir. Bu para birimlerini belli oranda hesaplara aktararak oyuncuların, oyun içerisinde bulunan ürünleri satın almasını sağlamaktadır. Güncel olarak bir çok oyuncu bu hileleri kullanmaktadır. Bu sebeple kullanım sonrası ban söz konusu değildir.

Pubg Mobile Wall ve Aim Hilesi

Wall ve aim hileleri neredeyse tüm silahlı oyunlarda kullanılmaktadır. Pubg mobile oyununda da yakın zaman kullanılmaya başlanmıştır. Wall hilesi, oyun içerisinde oyuncuların duvar veya alan arkasını görmesini sağlamaktadır.

Aim hilesi, oyuncuların ateş ettiğinde mermilerin rakiplerine doğru gitmesini sağlamaktadır. Yani oyuncular nereye ateş ederse etsin tamamen rakiplerine gitmektedir. Bu tarz hile kullanımı eğlenceli olabilir ancak her zaman kazanmak can sıkıcı bir hale gelebilir.

Aim ve Wall hilesi şuan olarak oyunda, oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Pubg yönetim ekibi bu soruna çözüm bulamadığından, oyuncular hileyi kullanabilmektedir.

Pubg Mobile Çılgın Miramar Hilesi

Pubg mobile oyunun en ilginç hilelerinden biriside Çılgın Miramar hilesidir. Pubg Mobile Çılgın Miramar tamamen miramar haritasının düzenlenmesi ile karşımıza çıkan bir oyundur.

Oyuncuların diğer sürümlerini tercih ettiği gibi, çılgın miramar sürümüne de fazlalıkla oynamaktadır. Çılgın miramar hileside bu sayede çıkmıştır diyebiliriz. Öncelikle bu hile oyunda bulunan düşmanların konumunu ve loot kutusunun nereye düşeceğini göstermektedir.

Bu sayede oyuncular daha erken bir aksiyon alarak düşmanlarını öldürebilir ve loot kutusunu herkesten önce bulabilir.

Pubg Mobile Radar Hilesi

Pubg Mobile oyununda en çok kullanılan hilelerin başında gelmektedir. İsmiyle alakasız içerisinde birçok hile barındırmaktadır. Hızlı koşma, süper zıplama, uçan araba, duvar veya alan arkası görme ve kafadan vurma gibi genel hileleri vardır.

Bazı yayıncılarda olmak üzere, oyuncuların çoğunlukla kullandığı hiledir. Hile sadece radar ile kalmıyor içinde bulunan diğer hileler sayesinde göz kamaştırıyor. Ayrıca radar hilesi, hilenin belki de en önemli etkeni diyebiliriz.

Radar sayesinde uzakta olan bütün düşmanları görebiliyorsunuz. Yani uzakta bir evde loot yaparken, rakibinizi rahatlıkla görebilir ve atış yaparak yok edebilirsiniz.

Pubg Mobile Hileler Nasıl Kullanılır?

Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunun hileli apk dosyasını indirmeniz gerekiyor. Bu apk dosyası istediğiniz hilelerin bazılarını bulundurmaktadır. Bu sayede rakiplerinize karşı hile yaparak bariz bir üstünlük kurabilirsiniz.

Sitemiz aracılığı ile indirdiğiniz apk dosyasını mobil cihazlarınıza atmanız gerekiyor. Eğer mobil cihazlarınız üzerinden indirme yaptıysanız sorun yok. Ardından ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekiyor. Son olarak apk dosyasına bir kere tıklamanız ve kuruluma başlamanız durumunda otomatik olarak Pubg Mobile Hileli aktif olacaktır.

Pubg Mobile Radar Hilesi Kullanımı

Pubg mobile radar hilesi, bilgisayar için çıkartılmış bir hiledir. Bu sebeple mobil cihazlarınızda kullanmanız mümkün değildir. Onun dışında bütün hileleri mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda oynadığınız Pubg Mobile oyununu açmadan hemen önce sitemizde bulunan Radar hilesini bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Ardından dosyayı bilgisayarınıza kurarak oyuna giriş yapmalısınız.

Oyun içerisinde bir harita seçerek herhangi bir oyuna girin ve uçaktan atlarken İnsert tuşuna basın. Tuşa basıldıktan sonra hile aktif olmaktadır.

Hile kullanacağınız için bilgisayarınızda bulunan anti virüs programlarını belli bir süreliğine kapatmanızı öneririm. Bu sayede hile oyuna entegre bir şekilde çalışabilir duruma gelmektedir.

Pubg Mobile Hileli Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile oyunu 2018 yılında mobil cihazlara çıktığından beri 100 milyon üzeri kullanıcıya ulaşmıştır. Oynaması zevkli bu oyunun nasıl oynandığını gelin hep beraber inceleyelim.

Öncelikle oyun başlangıcında bir harita seçimi ardından kaç kişi gireceğinize karar vermektesiniz. Her haritada olduğu gibi oyuna öncelikle uçağın içerisinde başlamaktasınız. Bu uçak her zaman belli bir rotada gitmektedir.

Oyuncular rotanın dışında inmek istedikleri yer yakınlaşınca paraşütle uçaktan atlarlar. Bu sayede belirledikleri alana inerler. Yere iniş yapan oyuncular öncelikli olarak eşya ve silah bulmak zorundadırlar. Bu eşyaları ve silahları indikleri alanda bulunan binalardan temin etmektedirler.

Silahlar ve eşyalar sayesinde oyuncular, rakiplerine üstünlük kurmaktadır. Ne kadar iyi silah ve eşya bulunursa oyunda kalma süresi o kadar artmaktadır. Oyun 3 seviyeden oluşan bazı eşyalar vardır bunlar; kask, zırh ve çantadır. Bu eşyalar oyuncuları korumakla kalmaz aynı zamanda daha fazla eşya almasını sağlar. Bu sebeple en yüksek seviyede eşyalar bulmak oyuncular için çok önemlidir.

Oyuncular, oyundaki ilk 10 dakikasından sonra güvenli bölge belirli bir alana doğru küçülmeye başlar. Oyuncular küçülen bu alana doğru harekete geçerek güvenli yerlerde saklanırlar. Oyunun amacı oyuncuları bu küçülen alana doğru çekerek birbirlerini görmesini sağlamak.

Bu sayede oyuncular birbirlerini öldürebilecek ve oyun 30 dakikalık bir sürede bitecektir. Ayrıca oyuna katılan her oyuncu, oyun içerisinde belli miktar para kazanmaktadır. Oyunda 1. Olan kişiden başlayarak azalan bir miktar vardır. Bu sayede oyuncular mağazadan ürünler alabilmektedirler.

Pubg Mobile Hileli Nasıl Kurulur?

Pubg Mobile oyunu genel olarak App store ve Google play mağazalarında bulunmaktadır. Oyuncular çoğunlukla telefonlarının işletim sistemine göre buralardan oyunu indirmektedir.

Ayrıca sitemizde bulunan Pubg Mobile İndir yazımız aracılığı ile oyunun apk dosyasını indirebilir ve mobil cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Pubg Mobile Hileli Kurulum


Pubg Mobile Hileli Nasıl Yüklenir?

Pubg Mobile oyununda mobil cihazlar için 4 adet hile bulunmaktadır. Oyuncular sitemiz üzerinden bu hilelerden beğendiğini öncelikle indirmelidir. Bu hileler genel olarak para ve aim hilesidir, hileleri indirdikten sonra mobil cihazlarınıza atmalı ve otomatik olarak kuruluma başlamalısınız. Kurulum bittiğinde hileniz oyun içinde aktif olacaktır.

Pubg Mobile Hileli Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile oyunu dünyada bu kadar popüler olmasından sonra hilelerin ardı arkası kesilmemektedir. Bunlara Uc ve Wall hileleri de dâhildir. Sitemizde bulunan 4 ana hileyi indirmeli hemen ardından mobil cihazınıza atmalısınız. Son olarak kurulumu yapmanız yeterli olacaktır.

Pubg Mobile Hileli Nasıl Açılır?

Pubg Mobile hilelerini ilk olarak sitemizden mobil cihazınıza veya bilgisayarlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Ardından kurulumunu yapmalı ve oyun girmelisiniz. Pubg Mobile hilesi oyuna girdiğiniz anda aktif olarak sizleri rakiplerinizden üstün hale getirecektir.

Pubg Mobile Hile Nasıl İndirilir?

Pubg Mobile oyunu için bir sürü hile bulunmaktadır. Bu sebeple oyuncular ilk olarak hangi hileyi kullanacağını seçmelidirler. Her hilenin farklı özelliğinin olacağını varsayarsak önceliklerini oyun parası veya aim hilelerine vermeleri gerekebilir. Son olarak sitemizde bulunan 4 büyük hileyi hemen indir butonu ile mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.
Pubg Mobile Hileli İndir YAPILAN YORUMLAR

 • Selim
  3 ay önce

  Com teşekkürler hocam çok mükemmel ben hakantekeoğlu

 • Batuhancaner18
  3 ay önce

  Üç gönderir misiniz

  • tabletadam
   3 ay önce

   Sitemizde indirerek programı kurun yeterli olacaktır.

 • Benbotbe
  3 ay önce

  Cok guzel

 • Benbotbe
  3 ay önce

  Arkadas nsl yaplr

 • Uğuriritas
  3 ay önce

  Güzel

 • asikeko2
  4 hafta önce

  Çoook güzel bir site İNŞALAH OLUR