Cs Go Wall Hack Kodu

Cs Go Wall Hack Kodu

Cs Go Wall Hack Kodu Nedir?

Arkadaşlarınız ile cs go oyununa girdiğinizde onlara şaka yapmak için kullanabileceğiniz Cs Go Wall Hack Kodu bir hile değildir. Hile olması için rekabetçi, eğlence modlarında çalışması ve oyun dosyalarına etki etmesi gerekir. Csgo wall hack kodu 2019 akfit ettiğiniz takdirde size doğru atılan bombayı, duvarın arkasında pusu kurmuş rakibinizi görür ve  hazırlıklı bir şekilde karşılık vermenizi sağlar.

Öncelikle Wall Hack kodu bildiğimiz Wall Hack hilesi değildir, yani hile için başka programa falan gerek kalmaz.  Tabi bu kodu kullanmak için ya yetkili olduğumuz bir sunucuya yada kod girişine izin verilen bir sunucuya girmemiz gerekiyor. Sıradan bir oyuncu olursanız büyük ihtimal bu kodu kullanmanız imkansızdır.

Cs Go Wall Hack Kodu Ban Sebebi Mi?

Yukarı da belirttiğim gibi Cs Go Wall Hack Kodunu kullanmak için izin verilen bir sunucuda veya sunucu sahibi olmanız gerekiyor. Bunun dışında Cs Go oyununda kodu kullanmanız yasak zaten. Fakat kod yerine dışarından program veya dosya ile bu işlemi yapıyorsanız, ban yemeniz kaçınılmaz olur.

Cs Go anti hile sistemi ile oyun dosyalarını bozduğunuzu ve otomatik nişan alma, duvar arkası görme gibi hileleri belirleyebiliyor. Bu yüzden dışarıdan yardımlı bir şekilde hile kullanmayın.

Cs Go Wall Hack Kodu Nasıl Yapılır?

Wall Hack oyun içerisindeki nesneleri ve oyuncuları duvarların arkasından görmeye yarar. Bu kodu çalıştırmak için izlemeniz gereken yol:

  1. Steam üzerinden CS GO oyununa giriyoruz,
  2. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun bul seçeneğinden Atölyeye tıklıyoruz,
  3. Ardından atölye de oynamak istediğiniz haritayı seçin.
  4. Odaya girdikten hemen sonra konsolu açıyoruz.
  5. Konsola hilemizi kullanabilmek için önce sv_cheats 1 yazıyoruz. Eğer bu yazılmazsa wall hack asla çalışmaz.
  6. Son olarak r_drawothermodels 2  yazıyoruz.

Cs Go Wall Hack Kodu Nasıl Kapatılır?

  • Wall hack hilesini kullanıp sıkıldıysanız ve kapatmak istiyorsanız
  • ilk olarak konsolu açmanız gerekiyor.
  • Konsol açıldıktan sonra r_drawothermodels 2 yerine r_drawothermodels 1 yazıyor ve enter tuşuna basıyoruz.

Bu sıralı işlemler sonunda Cs Go Wall Hack kodu aktif olacaktır

Bu kod oyunun sınırları çerçevesinde yerel ağınızda işlenebilmektedir. Bunun dışında çoklu oyunlarınızda aktif olmamaktadır.

Yalnızca eğlence amaçlı sunulan bir custom hizmettir. Özellikle oyunu öğrenme evresinde oldukça kullanışlıdır.

Cs Go Wall Hack kodunu işiniz bittiğinde kapatmak isterseniz konsolu açarak r_drawothermodels 1 kodunu girdiğinizde, başlangıçta aktif edilen Wall Hack kodunu kaldırabilirsiniz.


Cs Go Wall Hack Kodu YAPILAN YORUMLAR